Çözüldü ASUS P8 H61 -m LX rev3.0 boot sıralamasını değiştirdikten sonra açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

OlivePigeon

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Dell Optiplex 7050 Hackintosh
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba. ASUS P8 H61 -m LX anakartımın BIOS boot düzenini değiştirdikten sonra bilgisayar hiçbir şekilde açılmamaya ve herhangi bir "beep" kodu vermemeye başladı. Bilgisayardan tüm her şeyi söktüm ve BIOS resetlemeyi denedim ama hiçbir sonuç alamadım. Yeni anakart almaktansa denilebileceğim en iyi çözüm nedir acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam işlemciyide bugün test ettim onda da sıkıntı yok. Sanırım BIOS zaten sıkıntılıydı ve boot sırasını değiştirmekte onu tetikledi. Bir tanıdığımda bu tür çipler için programcılar var onlunla taze BIOS flashlamayı deneyeceğim yakın zamanda umarım problem çözülür.

Haklısın bak BIOS'un bozulması hiç aklıma gelmemişti, tüm parçalar sorunsuz ise BIOS'u tekrar yazdırman sorunu çözecektir.
Hocam işlemciyide bugün test ettim onda da sıkıntı yok. Sanırım BIOS zaten sıkıntılıydı ve boot sırasını değiştirmekte onu tetikledi. Bir tanıdığımda bu tür çipler için programcılar var onlunla taze BIOS flashlamayı deneyeceğim yakın zamanda umarım problem çözülür.

Haklısın bak BIOS'un bozulması hiç aklıma gelmemişti, tüm parçalar sorunsuz ise BIOS'u tekrar yazdırman sorunu çözecektir.

Çözüm

Geri
Yukarı