Asus P8H61-M LX3 Sisteme Ekran kartı ve Güç Kaynağı önerisi

shiftless691

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar bu sisteme en uygun güç kaynağını ve ekran kartını önerir misiniz? Parçaları yazın alacağım (Dayz , Cs go vs.) gibi oyunları normal veya high yani (akıcı) oynamak istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum öncelikle @Recep Baltaş yardım edersen çok teşekkür ederim abi. Limit 600-700 TL arası.
lYq6qX.jpg
59a1NR.jpg

230 wattı nereden baktınız? Kasayı açtınız değil mi? Zira çoğu arkadaşımız kasanın arkasındaki şehir şebekesi olan 230 voltu söylüyor. Sizin de öyle olmasın?

Evet haklısınız bilgisayar benim olmadıgından arkadaşa sordum benimde aklıma gelmedi şehir şebekesi diye düşünüyorum bende. Kasanın dışından bakmış bu arada arkadaş psu girişinin altında AC 230 WATT yazısını yazmış bende farketmemişim şimdi size gerçek psuyu aktarıyorum.

Gerçek psu 400 watt.

Bana soracak olursanız, eğer imkanınız var ise 600 w lık bir psu alıp bütçeniz var ise GTX 760 veya 770 yada 700 serisi bir ekran kartı almanızı öneririm..

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı