ASUS Payback promosyonunu vermiyor

Nou

Picopat
Katılım
3 Ağustos 2022
Mesajlar
5
Hepsiburada sitesinden Beta Plus Reknoloji satıcısından aldığım ASUS Dual Radeon RX 6700 XT model ekran kartında promosyon olmasına rağmen ASUS'tan Payback için başvurduğumda bu seri numarasının zaten Payback için kullanıldığını söylüyor. 1755 TL promosyonu satın aldığım mağaza kendisi kullanmış olabilir mi? Bunun için iade imkanım var mı?
 
Son düzenleyen: Moderatör:
KS
KS
N

Nou

Picopat
Katılım
3 Ağustos 2022
Mesajlar
5
Aldığınız yer ile görüşün, tabii kayıt alın (Whatsapp tavsiye), sonuçları ASUS destek ile paylaşın.
Hepsiburada üzerinden satıcıya sordum, seri numarasını istediler. Bakalım ne çıkacak. Teşekkürler.

ASUS desteğe başvurmayı deneyin bence.
ASUS bu konuda nasıl yardımcı olabilir? Promosyonun kullanıldığını tekrarlayacaktır muhtemelen. Yine de soracağım teşekkürler.

Sizden önce birisi promosyonu alıp iade etmiş olabilir. Satıcı firma ile iletişim kurun her şey mümkün
Mantıklı. Satıcıya sordum umarım böyle insanlara denk gelmemişizdir.


Ekran kartını taksitle aldığım için ve ilk defa taksit seçeneğini kullandığım için iade işleminde parayı ne zaman teslim alırım bilmiyorum. Promosyon 12 Ağustos'a kadar devam ediyor. Sitesinde 12 Ağustos'tan sonraki faturaların kabul edilmeyeceğini söylüyor. 3 gün içerisinde yeni kart elime geçmezse bundan faydalanamayacağım. İki arada bir derede kaldım.

Seri numarasının kullanıldığını ve cashback alamadığımı, iade edeceğimi söylemiştim. Satıcı firma dönüş yaptı. İlgili birimlere durumu ilettiğini, ödememin her türlü karşılanacağını söyledi.

Cevap üzerine ASUS Destek ile iletişime geçtim. "Seri numarası promosyon için kullanılmış. Siz yine de ASUS Destek e-mailine yaşadığınız durumu anlatıp faturanızı ve kartın seri numarasının yazdığı fotoğrafı atın." dedi.

Şu anda beklemedeyim.

ASUS Destek ekibi BETA PLUS TEKNOLOJİ mağazasının kampanyaya dahil olmadığını söyledi. Oysa ki BETA PLUS TEKNOLOJİ daha öncesinde kendilerinin -HEPSİBURADA mağazası üzerinden satın alındığında- ASUS'un cashback promosyonuna dahil olduğunu, bir sıkıntı yaşamayacağımı, hatta sorduğum sorudan sonra ödememin her türlü karşılanacağını söylemişti. BETA PLUS TEKNOLOJİ'yi aradığımda bana ekran kartı kutusu üzerinde seri numarası yazdığını, bilinmeyen birisinin bu numarayı ASUS'a bildirmiş olabileceğini söyledi. Ancak cashback'in onaylanması için faturanın da olması lazım dediğimde iade ürün olabileceğini söyledi. Neticede bu ödemenin olup olmayacağını net bir şekilde öğrenmek istiyorum dedim. Bilgilerimin ASUS'a gönderildiğini, işlemlerin başlatıldığını ve ödemenin yapılacağını söyledi. Ancak bana ASUS sizin mağazanızın kampanyaya dahil olmadığınızı söyledi deyince Hepsiburada sitesini kullanmanız yeterli dedi.

BETA PLUS TEKNOLOJİ'nin bana söylediği işlemlerin bitmesini bekleyeceğim. Ne zaman biter bilemiyorum.
 
Son düzenleme:
Yukarı