ASUS Phoenix GTX1660s ekran kartı 85 dereceyi görüyor

omuldur01

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Ben content Manager oynarken bir benchmark testi yapayım dedim. Neredeyse en yüksek ayarlarda ortalama 144 FPS çıkarırken derecenin sonlarda 80-85 derecelere çıktığını gördüm. Tek fanlı olmasından olabilir ama gene de bir sorayim dedim. Sizce bu derece normal mi? Ya da ekran kartına zarar verir mi?

Merhaba. Ben content Manager oynarken bir benchmark testi yapayım dedim. Neredeyse en yüksek ayarlarda ortalama 144 FPS çıkarırken derecenin sonlarda 80-85 derecelere çıktığını gördüm. Tek fanlı olmasından olabilir ama gene de bir sorayim dedim. Sizce bu derece normal mi? Ya da ekran kartına zarar verir mi?

Ben de 1650 Super olan versiyonu var 80 85 derece oluyor ama ev 35 derece, çok güneş alıyor, anakartım ve kasam çok kötü.

Yaz ayı nedeniyle birçok ekran kartı ısınıyor dert etmeyin eğer 1 2 aya sıcaklıklar aynıysa, PSU nuzu ve GPU kullanımınızı bir kontrol edin.

Tek fanlı olduğu için. Yani, kasayı temizleyip belki kartın macununu yenileyebilirsiniz. Çok fazla zararı olan bir sıcaklık değeri değil.

Geri
Yukarı