ASUS Prime A320M-F ve Ryzen 7 3700X uyumu

Bu adresten anakartın desteklediği işlemciler ve gerekli minimum BIOS sürümünü öğrenebilirsiniz. Bahsettiğiniz işlemci için en az 0802 sürüm BIOS gerekli. En güncel BIOS ise 5862. Aynı sayfada Sürücüler/Araçlar kısmında tüm BIOS'ları da görebilirsiniz.

Bu adresten anakartın desteklediği işlemciler ve gerekli minimum BIOS sürümünü öğrenebilirsiniz. Bahsettiğiniz işlemci için en az 0802 sürüm BIOS gerekli. En güncel BIOS ise 5862. Aynı sayfada Sürücüler/Araçlar kısmında tüm BIOS'ları da görebilirsiniz.
peki bunu alsam nasıl olur tamamen bilmediğimden soruyorum affola.

Attığınız daha iyi yani değil mi az fiyat farkı olmasına rağmen

Öyleydi ama artık pek de değil, 1.5K olmuş. Gerçi senin attığın da 1.3K görünüyor İtopya'da, tabii en ucuz fiyatı 800 TL.

Ama sorun yok çünkü yine bu var.

Öyleydi ama artık pek de değil, 1.5K olmuş. Gerçi senin attığın da 1.3K görünüyor İtopya'da, tabii en ucuz fiyatı 800 TL.

sen varya kralsın maaşım aldığım da zam gelmesse alacağım teşekkür ederim.
Öyleydi ama artık pek de değil, 1.5k olmuş. Gerçi senin attığın da 1.3K görünüyor İtopya'da, tabii en ucuz fiyatı 800 TL.

Anakartı aldım taktım format atmaya çalışıyorum fakat sürekli güç kesip yeniden başlatıyor bunu nasıl çözebilirim hatalı anakart olabilir mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı