ASUS Prime A320M-K ile Ryzen 3 3100 uyumlu mu?

Kadir Seven

Decapat
DDR3 sistemim vardi anakart bozuldu yeni anakart duzgunce bulamadim 2 el hepsi bende DDR4 sisteme gecmeyi dusundum.
Sistemim:
*Ryzen 3 3100.
*4GB RAM(2666MHz)
*Asus Prime A320M-K
*Gt 415.
*350W
Ekran kartini simdilik eskisini kullanacağım yenisini alamam butcem yok sonra ekleme yaparim ben. Simdilik kullanim yeter aldiktan 2 hafta sonra ramide alirim. Son sorum olacak bu da GT 415 ile Ryzen 3 3100 kullanabilir miyim?

Suanlik oyun oynamicamda normal olarak kullanirim 2 haftaya 4 GB daha alinca oynarim.

Hocam sisteme keşke en az 3000MHz alsaydınız işlemciniz AMD ve Intel gibi en yüksek 2666MHz destekleme olayı yoktur, en az 3200MHz destekliyor öyle yapsaydınız daha yüksek FPS'ler alacaksanız Dual Channel 4x2 ile. Ekran kartına gelirsek o sistem tahminimce CS:GO düşük 720p ayarlar ile en az 120 FPS verir.

Hocam sisteme keşke en az 3000MHz alsaydınız işlemciniz AMD ve Intel gibi en yüksek 2666MHz destekleme olayı yoktur, en az 3200MHz destekliyor öyle yapsaydınız daha yüksek FPS'ler alacaksanız Dual Channel 4x2 ile. Ekran kartına gelirsek o sistem tahminimce CS:GO düşük 720p ayarlar ile en az 120 FPS verir.

Bunu alirim o zaman ama N11 hiç alisveris yapmadim hicte yapani cok duymadim sence iyi mi?

Bunu alirim o zaman ama N11 hiç alisveris yapmadim hicte yapani cok duymadim sence iyi mi?

Güzel fakat öncelikle onu almadan önce siz birkere 2666MHz almışsınız o zaman aynı MHz ve CL değerlerinde olan bir RAM almanız zorunlu olacak öbür türlü çalışmaz, ayrıca o RAM'e o kadar para verilmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı