Asus Prime B350M-A için GSKILL RipjawsV 3000 MHz RAM alınır mı?

Oziii

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
RipjawsV 8 GB ile sorun yaşayanları gördüm. Anakartın ram bellek listesine bakıp almanızı tavsiye ederim. GSKILL Ryzen da sorunlu tabi FlareX olanlar çok kaliteli ve sorunsuz.

Ne zaman kullanmaya başlayacaksın ? Ben de aynı anakartı sipariş ettim fakat Ram konusunda takıldım senin gibi.

1.5 hafta sonra elimde olacak ve deneyeceğim. Eğer sıkıntı çıkarsa Vatan'dan değişim yapmaya çalışacağım. Son açtığım konuya bakarsan onu araştırıyorum şu anda. 3000 Mhz Kingston'ın var 8 GB RAM'i. ona yönelebilirim. Ya da Team 2666 Mhz veya Corsair Vengeance 2666 Mhz.

Ne zaman kullanmaya başlayacaksın ? Ben de aynı anakartı sipariş ettim fakat Ram konusunda takıldım senin gibi.

Ürünü satın aldım. Hiçbir sıkıntı yok. OC ile 2933 MHZ hız aldım. Fakat satıp 3200 MHZ almayı planlıyorum. İlk fırsatta satacağım yaklaşık 350 TL'ye.

1.5 hafta sonra elimde olacak ve deneyeceğim. Eğer sıkıntı çıkarsa Vatan'dan değişim yapmaya çalışacağım. Son açtığım konuya bakarsan onu araştırıyorum şu anda. 3000 Mhz Kingston'ın var 8 GB RAM'i. ona yönelebilirim. Ya da Team 2666 Mhz veya Corsair Vengeance 2666 Mhz.

Ürünü satın aldım. Hiçbir sıkıntı yok. OC ile 2933 MHZ hız aldım. Fakat satıp 3200 MHZ almayı planlıyorum. İlk fırsatta satacağım yaklaşık 350 TL'ye.

Merhaba, ürünü satmayı düşünüyormusun hâla ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı