Asus Prime B450M-A alınır mı?

progamer124

Decapat
Banka kampanyası ile 505 TL'ye gelecek, Ryzen 5 2600, Vengeance 8 GB 3000 MHz, RX 570 ITX ile kullanacağım. İleride aşırı olmasa da overclock yapmak istiyorum, TUF'a bütçem yetmedi bu anakart hakkında olumsuz yorumunuz var mı? 4 slot RAM olduğu için tercih ediyorum.

Banka kampanyası ile 505 TL'ye gelecek, Ryzen 5 2600, Vengeance 8 GB 3000 MHz, RX 570 ITX ile kullanacağım. İleride aşırı olmasa da overclock yapmak istiyorum, TUF'a bütçem yetmedi bu anakart hakkında olumsuz yorumunuz var mı? 4 slot RAM olduğu için tercih ediyorum.
prime serisi gayet güzel overclock yapmayacaksan, gigabyte da düşünebilirsin mosfet kalitesi, dual bios, ısınma sorunu açısından iyi, ayrıca overclock düşünüyorsan x370m lerden al bios güncellemesini yaptır daha iyi.

Ben de kullanıyorum bu anakartı. Sorunsuz şekilde çalışıyor. Kalite olarak oldukça güzel. OC yapmayı hiç denemedim. Eğer bir sorunuz olursa buraya yazmanız yeterli. Ben cevaplamaktan zevk duyarım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı