ASUS Prime B450M-K anakart BIOS'a girmiyor

onurozgur07

Kilopat
Daha fazla  
ASUS Prime B450M-K anakartım BIOS'a girmiyor. Geçenlerde anakartın BIOS sürümünü güncellemiştim. Daha sonra işim bitince BIOS'dan çıktım. Sonrada hiç denk gelmedi ve BIOS'a girmedim. Şimdi format atmak istiyorum PC'ye ama BIOS'a giremiyorum. BIOS pilini taktım çıkarttım. Evde başka PC var ondaki BIOS pilini kendi bilgisayarıma taktım ama sonuç değişmedi. Hala BIOS'a giremiyorum. Ne yapmam gerekir?

Forumda gezinirken fark ettim. Aynı anakart ile BIOS'a giremeyen bir arkadaş var forumda. B450M-K BIOS açılmıyor
@Mehmet emin varol sen nasıl çözdün sorunu? Çözdün mü? Dönüş yaparsan sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
BİOS'a giremiyorum derken nasıl giremiyorsun? Bilgisayar açılırken BİOS için tuş mu gelmiyor yoksa bir hata mı alıyorsun?

ASUS Prime B450M-K anakartım BIOS'a girmiyor. Geçenlerde anakartın BIOS sürümünü güncellemiştim. Daha sonra işim bitince BIOS'dan çıktım. Sonrada hiç denk gelmedi ve BIOS'a girmedim. Şimdi format atmak istiyorum PC'ye ama BIOS'a giremiyorum. BIOS pilini taktım çıkarttım. Evde başka PC var ondaki BIOS pilini kendi bilgisayarıma taktım ama sonuç değişmedi. Hala BIOS'a giremiyorum. Ne yapmam gerekir?

Forumda gezinirken fark ettim. Aynı anakart ile BIOS'a giremeyen bir arkadaş var forumda. B450M-K BIOS açılmıyor
@Mehmet emin varol sen nasıl çözdün sorunu? Çözdün mü? Dönüş yaparsan sevinirim.

Aynı anakartı kullanıyorum 3002 güncellemesini yaptım herhangi bir sıkıntı olmadı.

Format için BIOS'a girmenize gerek yok sorununuzu yine de çözün bu başka bir konu ama F8 ile Boot menüden devam edin.

Ayrıca bazı ASUS anakartlarda BIOS tuşu F2 bunu deneyin.
aynen ilk kez format atmıyorum biliyorum format için BİOS'a girmek gerekmediğini ama BIOS'a giremiyorum. Fark edince canım sıkıldı. Pili takıp çıkarttım fayda etmiyor. BIOS'a girince hiç bir ekran gelmiyor. Windows üzerinden de denedim sonuç yine aynı. Bir türlü giremedim BIOS'a.
Kimse bu sorunun çözümünü bilmiyor mu ya. Format attım pc'ye ama hala BIOS a giremiyorum.

Son düzenleme:

çözüm bulabildiniz mi bende de aynı sorun var del basınca ekran hiç açılmııyor klavye ve fareye ışık geliyor ancak biosa giremiyorum çözüm üretebildiniz mi?

Geri
Yukarı