ASUS Prime B450M-K anakarta hangi M.2 SSD olur?

Bütçe
1000
KS
KS
Mehmet Ali Toprak
Sizin anakartınızdaki PCI-e 3.0; 32 Gbps, yani yaklaşık 4000 MB/s.'ye kadar hızları destekliyor. Corsair MP600 ise 5000 MB/s. okuma, 4200 MB/s. yazma hızları vaat ediyor. Çok fazla bir kayıp değil.
Teşekkür ederim bilgiler için. Crucial p5 modeli daha mantıklı geldi. Sadece pasif bir soğutucu taksam iyi olabilir. Önerebileceğiniz bu ürüne bir soğutucu var mı?

Ahsapzen

Picopat
Teşekkür ederim bilgiler için. Crucial p5 modeli daha mantıklı geldi. Sadece pasif bir soğutucu taksam iyi olabilir. Önerebileceğiniz bu ürüne bir soğutucu var mı?

Rica ederim. A2000'den daha iyi bir model ama muhtemelen P5'in ısınma sorunlarını da bildiğiniz için soğutucu tavsiyesi istiyorsunuz. Ben yine de ısınmayla ilgili birkaç konu atayım:

62 derece çok problem değil ama kasa içinde biraz fazla denebilir:

Bunları da göz önünde bulundurmanızda fayda var.

Ben, soğutucu tavsiyesi veremeyeceğim. @Rivadex biliyordur. Muhtemelen şimdi çevrim dışı. Yarın yazar buraya muhtemelen.

Son düzenleme:
KS
KS
Mehmet Ali Toprak
Rica ederim. A2000'den daha iyi bir model ama muhtemelen P5'in ısınma sorunlarını da bildiğiniz için soğutucu tavsiyesi istiyorsunuz. Ben yine de ısınmayla ilgili birkaç konu atayım:

62 derece çok problem değil ama kasa içinde biraz fazla denebilir:

Bunları da göz önünde bulundurmanızda fayda var.

Ben, soğutucu tavsiyesi veremeyeceğim. @Rivadex biliyordur. Muhtemelen şimdi çevrim dışı. Yarın yazar buraya muhtemelen.
Benim anakartın tasarımı biraz kötü M2ssd yuvası ekran kartının hemen altına konumlandırılmış. Rx 570 Asus rog strix ekran kartı kullanıyorum.

Cobain

Hectopat
Makaleler
4
Yer
MTV Unplugged
@Mehmet Ali Toprak, eğer olur da dereceler çok yüksek olursa bunun gibi bir pasif soğutucu alabilirsiniz, işinizi rahatlıkla görecektir:

KS
KS
Mehmet Ali Toprak
Isınma yaparsa "Crucial P5 için soğutucu tavsiyesi" diye konu açıverin.
@Mehmet Ali Toprak, eğer olur da dereceler çok yüksek olursa bunun gibi bir pasif soğutucu alabilirsiniz, işinizi rahatlıkla görecektir:

Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar. P5 sipariş ettim.

Yukarı