ASUS Prime B450M-K chipset driver nasıl güncellenir?

Betaboy

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, Ben sistemime AMD chipset yüklemek istiyorum ama yüklenmiyor. %0'da kalıyor AMD Ryzen 5 2600 işlemcim var anakartım ise ASUS Prime B450M-K
Nasıl düzeltebilirim?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    506,9 KB · Görüntüleme: 148
Son düzenleyen: Moderatör:
İlk olarak BIOS'tan internet ile BIOS update yapın. Daha sonra deneyin. Ama elektriğe dikkat edin update sırasında giderse anakartı garantiye göndermek zorunda kalabilirsiniz.

Ve buradan indirip yükleyin. Eğer eski sürüm varsa kaldırın ve öyle yükleyin.

AMD kaynaklı bir sorun, kendileri de kabul etti.

Komut İstemi(CMD) yi açın. Chipset sürücüsünü zip dosyasından klasöre çıkartın ve CMD'ye sürükleyin ve ardından sonuna /s komutunu ekleyin. Enter'a bastıktan sonra kurulum arka planda çalışmaya başlayacak, bunu Görev Yöneticisinden teyit edebilirsiniz. AMD Chipset ile ilgili kurulumlar görev yöneticisinden kaybolduğunda kurması gerek.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

AMD çalışanının belirttiği şu şekilde:
"Merhaba arkadaşlar. Bu yükleme sorununu araştırıyoruz. Yükleyiciden bir günlük sağlamak için birkaç kişiyle doğrudan bağlantı kurabilirim. Gerekirse benden bir PM alacaksınız.

Bu konudaki sabrınız için teşekkür ederiz.
♥"

@sefa_41 BIOS'um zaten güncel 2006 sürümü
Bir de şey sormak istiyorum chipsetin kurulu olup olmadığını nasıl anlarım?
Program kaldıra geldiğinde Chipset driver tarzı bir şey olacak o varsa yüklüdür zaten

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı