ASUS Prime B450M-K II Ryzen 5 5600X uyumlu mu?

Arkadaşlar, uyumlu mu uzun süre kullanabilir miyim, BIOS ile ilgili sorun çıkar mı?

Ama sistem açılmaz eğer anakartin BIOS flashback Plus özelliği varsa veya 1000 veya 2000 serisi işlemci tak en güncel BIOS'u indir ve güncelle o zaman 5000 ile çalışır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

5000 destekli BIOS geldiyse kullanabilirsiniz. Ama beta olacağı için bir şey diyemem.

5000 destekli BIOS geldiyse kullanabilirsiniz. Ama beta olacağı için bir şey diyemem.
Anakart AM4 destekli olduğu için Ryzen işlemciyle sorun çıkıcağını sanmıyorum.
BIOS sürümü hazır gelmiyor, onun dışında sıkıntı yok.

B450 ile uyumludur.

PRIME B450M-K II'nin en son sürümü destekliyor olmalı, ama nedense sitesinde sadece "New CPU Support" yazmakla yetinmişler.

Direkt alırsan son sürüm ile gelmeyeceği için sistem açılmaz, ama neyse ki PRIME B450M-K II'da BIOS Flashback özelliği var. Bu özelliği kullanarak BIOS'unu güncellersen kullanırsın.
Ancak anakart elinde değilse daha iyi bir anakarta geçmeni öneririm.
1607253841805.png

O anakart uyumlu değilmiş baktım kararım bunu alacağım

o anakart uyumlu değilmiş
İlk versiyon olsa da ikinci versiyon olsa da destekliyor bu arada.
Önermem, görebileceğin en boş B550 chipsetli anakart olabilir. 4 RAM slotu olması haricinde bir marifeti yok, ARGB girişini geçtim RGB girişi bile koymamışlar.
B550M S2H olabilir, veya eğer bütçe varsa B550M PRO-VDH WIFI al geç.

İlk versiyon olsa da ikinci versiyon olsa da destekliyor bu arada.

Önermem, görebileceğin en boş B550 chipsetli anakart olabilir. 4 RAM slotu olması haricinde bir marifeti yok, ARGB girişini geçtim RGB girişi bile koymamışlar.
B550M S2H olabilir, veya eğer bütçe varsa B550M PRO-VDH Wi-Fi al geç.

B550M S2H uyumlu mu iyi değil diyorlardı bu anakarta

Geri
Yukarı