ASUS Prime B450M-K LG32LN575S'ye bağlanır mı?

NEO CMDNDR

Picopat
Arkadaşlar bu anakartı alırsam LG TV'ye bağlayabilir miyim? HDMI yok yazıyor da.
Asus Prime B450M-K AM4 Soket Anakart
Bu da bendeki TV'nin giriş çıkış özellikleri:
TVnin arkasında yazan HDMİ'lar:
Hdmi in 1(ARC)
Hdmi in 2
Hdmi in 3 (MHL)
İşlemcim: Ryzen 5 3600
Ekran Kartım:
GIGABYTE 4GB GTX1650 SUPER GV-N165SOC-4GD GDDR6 128bit HDMI DP PCIe 16X v3.0

Son düzenleme:
Dark HDMI - DVI-D Dönüştürücü Bu şekilde bir dönüştürücü ile bağlayabilirsiniz. Ekran kartı alırsanız onda ki çıkışlarda HDMI olur onu da kullanabilirsiniz.
Ekran Kartım:
TV min arkasındaki HDMİ çıkışları şunlar:
Hdmi in 1(ARC)
Hdmi in 2
Hdmi in 3 (MHL)
Ekran kartınızda HDMI mevcut zaten onunla bağlantı yapabilirsiniz.
Bu ekran kartı nasıl peki hocam? 790p-1080p arassı kısa filmler videolar kurgulayıp render alabilir miyim iyi ve hizlı şekilde? Ayrıca rahatça 90lı yılların eski ps2 dreamcast oyunlarını da oynayabilir miyim bu ekran kartı işlemci ve anakartla?
Yani bu ekran kartı ile veri kaybı yaşamadan tv ye bağlayabilir miyim hdmi girişiyle?

Ekran Kartım:
TV min arkasındaki HDMİ çıkışları şunlar:
Hdmi in 1(ARC)
Hdmi in 2
Hdmi in 3 (MHL)

Bu ekran kartı nasıl peki hocam? 790p-1080p arassı kısa filmler videolar kurgulayıp render alabilir miyim iyi ve hizlı şekilde? Ayrıca rahatça 90lı yılların eski ps2 dreamcast oyunlarını da oynayabilir miyim bu ekran kartı işlemci ve anakartla?
Yani bu ekran kartı ile veri kaybı yaşamadan tv ye bağlayabilir miyim hdmi girişiyle?
Oyunlar konusunda evet oynayabilirsiniz rahatça.
HDMI girişiyle bağlayadabilirsiniz sorunsuz.
Render alma kısmında alırsınız sıkıntı çıkmaz ancak aşırı bir hız beklemeyin. İşinizi görür yine de sıkıntıya sokmaz.

Oyunlar konusunda evet oynayabilirsiniz rahatça.
HDMI girişiyle bağlayadabilirsiniz sorunsuz.
Render alma kısmında alırsınız sıkıntı çıkmaz ancak aşırı bir hız beklemeyin. İşinizi görür yine de sıkıntıya sokmaz.
Hocam size zahmet bana bir anakart önerebilir misiniz yukarıdda yazdıklarımıza istinaden. :)
Ben bu 3 anakart arasında kaldım ama daha iyi bir öneriniz varsa alayım lütfen. Bir de bu epeyde 64gb ram desteği yazan anakart başka sitede 128gb yazıyor. Doğrusunu nasıl bilecez markanın kendi sitesinden mi? Asus Prime B450M-K - MSI B450 Gaming Plus - Gigabyte B450 Gaming X Karşılaştırması - Epey

Epey’e çok güvenmiyorum ben. Şu anda yoldayım gece ilerleyen saatlerde veya yarın mutlaka dönüş yaparım. Sevgiler.
Çook sağolasın üstad. 2 aydır araştıryorrum bi sistem kuramadım halen. :/ Bir tek anakart kaldı alacağım. Bari onu iyi geleceği olan bir anakart alayım diyorum. Şu anakatlar arasında kaldım. Lütfen bunlardan birini veya bu fiyatlara daja iyi olan bir anakart öneriri misin gelince? Şimdiden teşekkürler. https://www.itopya.com/karsilastirma/?n=[17930,7364,7294,9306]

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı