Asus Prime B450M-K vs B350M-A

Daha fazla  
Selamlar, bu gece itibariyle bir sistem toplayacağım fakat iki anakart arasında kaldım. Bu anakartlar arasından hangisini seçmeliyim ?

hg.png
uytuty.png

Son düzenleme:
Linkler resimlere gömülüdür. Stok sorunuz. Üstteki 550TL, aşağıdaki ise 624TL idi.
Eki Görüntüle 351042

Eki Görüntüle 351043
Sistemi Vatan Bilgisayardan toplayacağım. Gönderdiğiniz anakartların Vatan Bilgisayarda stok yok maalesef. Asus tercih etmemeli miyim ? Bütçem anakart için en fazla 550 TL.
Hocam bunu nasıl yapabilirim?
Sistemi neden bu gece topluyorsun? Tek günde toplama bence. Hem yılbaşında indirim olur büyük ihtimalle. Bir de diğer parçalar nedir? Ona göre önerelim. Ama @Pantheon hocamın önerdiği anakartlar en iyi seçim olacaktır. Ben olsam 600 TL verip ikincisini alırdım.
Ryzen 5 1600 / RX580 'li sistem olacak hocam. En fazla 550 TL çıkabiliyorum. Vatan Bilgisayar düşünüyorum.

Vatan Bilgisayardan toplamak zaten başlı başına hata.

Hocam bunu nasıl yapabilirim?
Resmi yükledikten sonra tam resim olarak ekleyin sonra üzerine tıklayıp en alttan link verme yeri görünecektir. Oradan link verirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı