ASUS Prime H410M-F sürücüleri

YakupAla

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu anakartın en güncel driveri nedir atar mısınız?

Soru 2: Konuyla çok alakasız ama yeni sistemimi oyunlarda performansını görmek istiyorum. Bu YouTube'deki testlerde CPU sıcaklık, ekran kartı kullanımı, RAM kullanımı gibi hepsini görebileceğim bir uygulama var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Buyrun:

Buyrun:

BIOS LAN gibi bir sürü seçenek çıkıyor hepsini tektek indirmeli miyim?

Soru 2: Konuyla çok alakasız ama yeni sistemimi oyunlarda performansını görmek istiyorum. Bu YouTube'deki testlerde CPU sıcaklık, ekran kartı kullanımı, RAM kullanımı gibi hepsini görebileceğim bir uygulama var mıdır?

Bunun için MSI Afterburner ve HWiNFO kullanabilirsiniz.

BIOS LAN gibi bir sürü seçenek çıkıyor hepsini tek tek indirmeli miyim?

Driver kısmına gelip işletim sistemizi seçin ondan sonra bütün sürücüleri güncellemek isterseniz hepsini teker teker indirin.

Bunun için MSI Afterburner ve HWiNFO kullanabilirsiniz.

Driver kısmına gelip işletim sistemizi seçin ondan sonra bütün sürücüleri güncellemek isterseniz hepsini teker teker indirin.
ikisinide kurmam mi gerekiyor

BIOS güncellenmesi zor ve bazı sıkıntılar çıkarabiliyormuş riskli bir işmiş yani yapmali miyim?

Bu sürücüleri indirmeden önce Windows Update çalıştırıp gelen tüm güncellemeleri yaptığından emin ol.

Bu linkten chipset sürücüsü kurulumu yap.

Buradan Win10 Auto Installation Program olanı indirerek Realtek ağ kartının sürücüsünü güncelle.

Bu da ses.

Bunları indirmen yeterli. Bunlar dışında ekran kartı sürücünü kurduğunu varsayıyorum. Ek olarak SSD'ni belirtirsen onun için de firmware atabilirim. Firmware güncellemek de önemlidir.

Bu sürücüleri indirmeden önce Windows Update çalıştırıp gelen tüm güncellemeleri yaptığından emin ol.

Buradan Win10 Auto Installation Program olanı indirerek Realtek ağ kartının sürücüsünü güncelle.

Bu da ses sürücün.

Bunları indirmen yeterli. Bunlar dışında ekran kartı sürücünü kurduğunu varsayıyorum. Ek olarak SSD'ni belirtirsen onun için de firmware atabilirim. Firmware güncellemek de önemlidir.
neden önemlidir ssd samsung 860 evo 250gb

Bu da ses.

bu chipset realtek gibi seylerin guncellemekle ne elde edecegimi yazarsaniz sevinirim bilgi edinmis olurum

neden önemlidir ssd samsung 860 evo 250gb
Bu konudaki açıklamaya bakabilirsin.

Samsung 860 EVO için aşağıdaki linkten Magician Software yazanı indir ve kur. Program açılınca sağ alttaki yenileme butonuna bas ve daha sonra sol alttaki Update yazan yere tıkla. Açılan sekmede Firmware başlığı altında "You're currently running the last version of Firmware." yazdığından emin ol. Yazmıyorsa da güncelle programın içinden.

Bu konudaki açıklamaya bakabilirsin.

Samsung 860 EVO için aşağıdaki linkten Magician Software yazanı indir ve kur. Program açılınca sağ alttaki yenileme butonuna bas ve daha sonra sol alttaki Update yazan yere tıkla. Açılan sekmede Firmware başlığı altında "You're currently running the last version of Firmware." yazdığından emin ol. Yazmıyorsa da güncelle programın içinden.
konuda içindekilerin silinebilecegi yazmislar gerek var midir yedeklememe?

Bazı konularda görüyorum ben de içindekilerin silinmesi olayını. Bazı kullanıcılar karşılaşabiliyor bu durumla. Sistemini daha yeni kurduysan, çok yüksek boyutlu şeyler yüklemediysen yedeklemeye gerek yok ve güncellemen iyi olur. Sorun çıkar diye endişelenirsen senin kararın, sorumluluk almayacağım.

bu chipset realtek gibi seylerin guncellemekle ne elde edecegimi yazarsaniz sevinirim bilgi edinmis olurum
Chipset sürücüsü ile ilgili Burak Alkan'ın bu cevabına bakabilirsin.
Yonga seti sürücüsüdür ve bileşenlerin yonga seti ile daha iyi iletişim kurmasını sağlayarak stabilite ve performansı artırır.

İlk attığım Realtek linki internet bağlantını sağlayan ağ kartının sürücüsü için. Güncellemekte fayda var. İkinci attığım ise ses, onu da güncel tutmakta fayda var.

Geri
Yukarı