ASUS promosyonunu nasıl alabilirim?

DeadPix

Femtopat
Daha fazla  
Konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın ilk defa konu açıyorum.

Merhaba herkese 1-2 ay önce ASUS VG259qm monitörü almıştım. ASUS'un promosyonu olduğunu gördüm monitörü alınca 100 TL indirim veriyordu. Ben Hepsiburada'dan satın almıştım. Ödülü kazanabilmem için yorum yapmam gerekiyordu Hepsiburada'dan yorumu yaptım kabul oldu yayınlandı. Sonra 1-2 ay geçti bana şöyle bir mail geldi:

MAİL.PNG

Benim anlamadığım neyi nerede yanlış yaptım. Resmini koyduğum sayfada işaretlediğim bölüme ne yazmalıyım sizce? Yardımcı olursanız çok sevinirim:

ASUS.PNG

Hepsiburada'dan yorumum silinmemiş.

HEPSİBURADA.PNG

Sayfanın linki: RATE YOUR GEAR

Hepsiburada'dan direkt yorumunuzun olduğu linki alamıyorsunuz maalesef.
Takma ad kısmına sitede gözüken isminizi yazın bence yapabilecek başka bir şey yok gibi.

Bir de konu ile alakasız olacak ama ufo ghosting testinden görsel paylaşmanız mümkün müdür acaba?

Takma ad kısmına sitede gözüken isminizi yazın bence yapabilecek başka bir şey yok gibi.

Bir de konu ile alakasız olacak ama ufo ghosting testinden görsel paylaşmanız mümkün müdür acaba?
Şuan evde değilim ama link verebilirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2.35 den başlarsanız asusun ghostingini görebilirsiniz.

İnceleme adresine ne yazmam gerekiyor sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı