ASUS promotion cashback ne zaman bitiyor?

bdrhncagriozdmrr

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 12 Ağustos'ta bitiyor yazıyor ben şimdi 500TL'lik bir ürün alacağım 350 geri ödemesi var fakat yarın bittiği için olur mu sizce? Veya şimdi aldığım için ürün geldiğinde faturasında sipariş tarihi bugünün mü yazar yoksa yarının mı? Eğer yarının yazacaksa geçerli olmayabilir de o yüzden soruyorum.

En geç 12 Ağustos 2022 tarihinde alınmış ürün olması şartı var elinize ulaşması önemli değil o tarihe faturası kesilmiş olsun yeterli. En geç 26 Ağustos 2022 tarihine kadar ASUS'un sitesine ürününüzü kaydettirip geri ödeme talebinde bulunmanız gerekiyor.

En geç 12 Ağustos 2022 tarihinde alınmış ürün olması şartı var elinize ulaşması önemli değil o tarihe faturası kesilmiş olsun yeterli. En geç 26 Ağustos 2022 tarihine kadar ASUS'un sitesine ürününüzü kaydettirip geri ödeme talebinde bulunmanız gerekiyor.
Vatandan bir ürün alırsam fatura otomatik olarak kesilip epostaya atılıyor mu? Fatura bugün kesilmez ise sıkıntı olabilir mi?

12 Ağustos 00.00 yani bugün gece son mu yoksa belirli bir saati var mı?

Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar konuyu hortlatıyor gibi oluyorum ama bende memleketteyim kart istanbulda 3 ağustosta aldım kartı sitesine kayıt ettirebilmem için 26 sına kadar mı yani 26 ağustos 00.00 saatinde dahil mi yoksa 25 son mu ?

Geri
Yukarı