ASUS R510JX-DM069H Wi-Fi sürücüsünün silinmesi

inci77400

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar 3 ay once yeni bir dizustu bir PC aldim ve birkac problemle karsilastim. Bu problemlerden biri Wifi kartinin surucunu kendi kendine kaldirmasydi ve internetle baglanamamla sonuclaniyordu.

Ve sag alt koseden surunu coz yaptigimda surucuyu kendi kendine tekrar yukluyordu ve garntiye goturdum. Orda Wifi karti degistirilecek dediler, bende onlara isimin acil oldugunu ve bana hemen geri verebilmeleri icin bir seyler yapabileceklerini sordum. Onlarda katri sipars vermek yerine farkli marka fakat pc me uyumlu farkli bir kart taktilar ve verdiler.

Sorumarimdan biri sudur ki , su anki wifi karti surucusu eski surucu ve yeni kartin surucusunu arattigimda kendi sietinden indiriyorum. Fakat indirdigim dosyada herhangi bir .exe dosyasi bulunmuyor.

Ben de manuel olarak driveri yuklemek istedigimde surucuyu kuruyor fakat bu seferde inetnetim kesiliyor. Ve eski surucuye donmem de imkansiz hale geliyor bende kaydettigim wondows kurtarma dosyasindan Windows 8.1'imi geri yuklemek zorunda kaliyorum. Bunun bir caresi var midir?

İkinci soru ise dun Sniper Elite 3'u indirip yuksek kalitede sorunsuz oynadim fakat daha sonra aklma pc m deki suruculerim geldi ve Driver Booster programini indirip driverlarimi guncelledim. (wifi driveri haric ) ve su anda pc normal haldeyken yani hic bir program acik degilken fare imlecinin yaninda yukleme isareti cikiyor. (kucuk yuvarlak isaret ) . Sizce sebebi nedir ?
Bilgisayarin markasi ASUS R510JX-DM069H.

Bıraz uzunca oldu okuyup cevap verenlere cok tesekkur ederım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı