Asus R9 280X mi ? 280 mi ?

280X tercih etmelisin. Articraft donanımsal bir sorun şansına bağlı olarak aldığın kartta olmayabilir, eğer articraft hatası alırsan garanti kapsamında değişim yapıyorlar. Eğer içime sinerek korkmadan alayım dersen de Msi veya Powercolor markalarını tercih edebilirsiniz. Ben kullanıyorum şuanda Asus r9 280x bir sorun yaşamadım

Arkadaşlar şimdi ben 08.10.2014 tarihinde Sapphire R7 265X ekran kartı kullanıyorum, arkadaşın biri Asus r9 280 kart satıyordu (Bu arkadas bu kartıda 14.10.2014 tarihinde almış) ve düşük kartlar ile takas yapılır demiş şimdi arkadaş 300tl eklersem faturası falan kartları takas edeceğiz. Sizce yapmalımıyım ?

Arkadaşlar şimdi ben 08.10.2014 tarihinde Sapphire R7 265X ekran kartı kullanıyorum, arkadaşın biri Asus r9 280 kart satıyordu (Bu arkadas bu kartıda 14.10.2014 tarihinde almış) ve düşük kartlar ile takas yapılır demiş şimdi arkadaş 300tl eklersem faturası falan kartları takas edeceğiz. Sizce yapmalımıyım ?
Arkadaşın ekran kartını niye satıyor ?

GTX 960 alın dediğiniz kartlardan daha performanslı üstelik az en fazla 120W tüketiyor ve bazen lol dota vb. oyunlarda ultra 30W tükettiği oluyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı