Asus R9 380 4GB vs Msi R9 380 4GB

Tosuncuq

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar R9 380 4gb ekran kartı alıcam ama intarnette baya bir makale mevcut msi - asus arasında.
Şimdi ben şu marka aralarında kaldım msi- asus? Sizce hangisi msi kutusunun içinden VGA dönüştürücü çıkıyor? Görünüşü biraz daha güzel + msi logosu ışığı yanıyor bu yüzden mi en çok alınıyor? Özellikleri desen aynı...

Sizce hangisini alayım msi-asus? Kullanan kişiler ürün hakkında yorum yaparsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Baya bi araştırma yaptım bu konuyla ilgili, yurt dışı sitelerine bakarsak AMD için Sapphire diyorlar. Hatta Sapphire 380x versiyonu Asus 380 ile neredeyse aynı fiyatta. Ben de şuan sistem topluyorum R9 380 alacağım ben Msi'da karar kıldım anakartım da msi olacak bir de msi logosunun yanmasından dolayı tamamen görünüşten yani :şipşak: . Fakat bir kaç konuda Asus'un AMD kartlarını soğutmakta yetersiz kaldığını okudum ne kadar gerçek ne kadar yalan bilemem, fakar Sapphire'in Nitro soğutması çok iyi iş çıkarıyormuş. Sapphire R9 380X NITRO 4GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı

Baya bi araştırma yaptım bu konuyla ilgili, yurt dışı sitelerine bakarsak AMD için Sapphire diyorlar. Hatta Sapphire 380x versiyonu Asus 380 ile neredeyse aynı fiyatta. Ben de şuan sistem topluyorum R9 380 alacağım ben Msi'da karar kıldım anakartım da msi olacak bir de msi logosunun yanmasından dolayı tamamen görünüşten yani :şipşak: . Fakat bir kaç konuda Asus'un AMD kartlarını soğutmakta yetersiz kaldığını okudum ne kadar gerçek ne kadar yalan bilemem, fakar Sapphire'in Nitro soğutması çok iyi iş çıkarıyormuş. Sapphire R9 380X NITRO 4GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı
Sapphire eski kötü ününü NITRO serisi ile temizledi, gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Bende Sapphire kullanıcı olarak ( R9 280 ) tavsiye edebilirim, gerçekten iyi iş çıkarmışlar ve diğerlerine göre cidden uygun fiyata geliyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı