ASUS RADEON DUAL RX 6700 XT OC ₺5294

Bu fiyata bu kartı versinler tüm stokları şahsım adıma alayım.

1 koymayı unutmuşlar şimdi fark ettim. Ventus'a 15K çeken DUAL'e neler yapmaz.

Bir ara MSİ RX 6800 XT piyasanın cok çok altına satılıyordu yine Vatan'da, aynı şekilde sadece mağaza stoğu vardi ve akşamdı. Sabah olduğunda baktım ve stok bitti yazıyordu. Bence geceleri böyle yemler atıp milleti magazalara çekiyorlar, başka mantığı yok bence.

DH ölücüleri yarın Vatan mağazalarına giderken;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
O büyük olup davul çalanlar miningciler sanirsam 🤣

Screenshot 2022-05-19 at 01-19-00 ASUS RADEON DUAL RX 6700 XT - Google Alışveriş.png

Sanırım durum dediğiniz gibi. Konu açıldığında stok varmış alan var mı merak ediyorum.

5294 birim fiyat görünce "heyecandan kalbim duracaktı" dediğiniz bu ürünü dünyanın geri kalanı 700 birime alıyor. Yazık bize kardeşim ya, harbiden gençliğimize yazık...

Neyse girin Amazon'dan alın bari, indirime girmiş vergilerle 746 dolar oluyor yani 11900 lira.

Hocam biz söylemekten yorulduk kahveciler anlamak istememekten yorulmadı ama Türkiye gibi bir ülkede tuttuğunu koparmaktan başka çaren yok.

Hocam biz söylemekten yorulduk kahveciler anlamak istememekten yorulmadı ama Türkiye gibi bir ülkede tuttuğunu koparmaktan başka çaren yok.
Ben bir devlet memuruyum ve şu ürünü almak için iki ay çalışmam gerekiyor.. Avrupa'daki meslektaşlarım bu ürünü 4 günlük maaşlarıyla alabiliyorken benden hayatımın 60 gününü istiyorlar bu ekran kartını almak için. İşte bu acizliktir. Kimin ne düşündüğünün, dininin, siyasetinin ne olduğu fark etmez, bir devletin memurunun alım gücü bu kadar düşükse o devlet acizdir.

Asgari ücretli biriyse bu ürünü aldığının "hayalini bile kuramayacak kadar" yoksul. Bir devletin asgari ücretli 25 milyon vatandaşının alım gücü bu kadar düşükse o devlet aciz olduğu gibi aynı zamanda da zalimdir.

Hükümet yerine "devlet" kelimesini bilerek kullanıyorum, Türkiye Cumhuriyeti savaş zamanında bile bu kadar aciz ve halkına zalim olmamıştı.

Bana sorarsan bu durumu böyle geniş geniş kabul eden bu halk varya boğazından geçen bir lokma kuru ekmeği hak etmiyor bana göre ama napalım, rızkı veren Allah diyip geçiyoruz..

Geri
Yukarı