ASUS Radeon RX 6600 DUAL 6500TL!

5999 TL fiyata satıldı RX 6600 modeli hatta jp üstünden 5400 TL fiyatı gördü dip olarak ama her zaman gelecek fiyatlar değil bunlar.
Tabii ki ama ben TR için dedim zaten yoksa JP ve yurt dışında elbette her zaman daha uygun idi tüm modeller.

Arada 15 derece GPU sıcaklığı, 20 derece civarı hot spot sıcaklığı farkı var. Testlerde dual modeli 55 dereceyi geçmezken aynı sitenin yaptığı testte Pulse 70 dereceleri görüyor. Sizdeki pulse modelinin sıcaklık değerleri ne durumda?
iyi fiyatmış 1 hafta önce Pulse almıştım. İade ile uğraşmaya değecek bir fark var mıdır ? Yani 3-5 derece sıcaklık farkı(varsa tabii ne kadar bilgim yok) dışında...

Arada 15 derece GPU sıcaklığı, 20 derece civarı hot spot sıcaklığı farkı var. Testlerde dual modeli 55 dereceyi geçmezken aynı sitenin yaptığı testte Pulse 70 dereceleri görüyor. Sizdeki pulse modelinin sıcaklık değerleri ne durumda?
Oyun için kullanma fırsatım olmadı. Mining için fena değil biraz yüksek fan devrinde kullanıyorum sadece. Asus daha iyidir. Amazon TR satıcısından almıştım ama iade işi hem zaman kaybı hem de benim için gelir kaybı artık iş işten geçti. Kişisel kullanım için olsaydı iade ile uğraşır Asus Dual almak isterdim elbette. Bir de kutu açılıp kullanınca Amazon iadesi nasıl oluyor bilmiyorum. Müşteri hizmetleri bir sorun olmaz diyor ama bilemedim 1 ay iade ve Türkiye şartlarında çok fazla art niyete ortam hazırlar bu sistem...

@Kadirxds çok yakın fiyatlarda 6600 XT tabii ki ama öyle bir fiyat farkında her türlü 6600.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı