ASUS RAID Pro yüklenme sorunu

engsatage

Centipat
Ses kartı daha önce taktım ASUS Audi driver programını yükledim. Daha sonra kasada 200 kapak fanına enerji kablosu denk geldiği için ses kartının yerinin değiştirdim ve programı sildim. Yeniden yüklemek istediğimde "0x80096010 nesnenin dijital imzası doğrulanmadı" gibi bir hata verdi. Ses kartı çalışıyor yani driver da sorun yok. Ne yaptıysam hala aynı hata devam ettiği için yükleyemedim. Yönetici olarak çalıştırdım. Windows test sürümünde de denedim. Windows imzayı geçici kaldırıp denedim. Windows'a format attım.

Dosya Ekleri

• 2020.10.28-14.45.png
    2020.10.28-14.45.png
    6,6 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleyen: Moderatör:
Ses kartı daha önce taktım ASUS Audi driver programını yükledim. Daha sonra kasada 200 kapak fanına enerji kablosu denk geldiği için ses kartının yerinin değiştirdim ve programı sildim. Yeniden yüklemek istediğimde "0x80096010 nesnenin dijital imzası doğrulanmadı" gibi bir hata verdi. Ses kartı çalışıyor yani driver da sorun yok. Ne yaptıysam hala aynı hata devam ettiği için yükleyemedim. Yönetici olarak çalıştırdım. Windows test sürümünde de denedim. Windows imzayı geçici kaldırıp denedim. Windows'a format attım.

Aygıt yöneticisinden yazılım driverını komple kaldırman lazım ve Driver yükseltme kısmından bilgisayardaki sürücüler seçip kurulmuş olan eski sürücüyü seçmen lazım büyük ihtimal Windows ona kendisi Driver yükledi ve sorun o yüzden kaynaklanıyor cihazın Windows değil de önceki kullanmış olduğu Driver a geri yüklemen gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı