ASUS RMA geri dönüş yapmıyor

Lodge

Kilopat
Makaleler
6
Selamlar, birkaç gün önce anakartım ile sorun yaşadım. Servise göndermek için onarım talebi formunu doldurdum fakat günlerdir bir mail veya herhangi bir SMS almadım. Dün sabah formu yeniden doldurdum. Ne yapmam gerekiyor şu an? Yaşadığım ilde servis bulunmuyor. Gidip öğrenebileceğim bir yer yok. Sorun yaşıyorum ama ilgilenen yok. Bu tarz sorun yaşayan oldu mu hiç?

Selamlar, bana da dönüş yapmadılar ben şahsen şok oldum normalde elinde sonunda dönüş yapmışlardı, bende bilmiyorum ne yapacağımı zaten adres yeri dolmuyor şu an sürekli hata yazıyor çözemedim gitti.

Adres yerinde nasıl bir sorun yaşadınız? Ben formu doldurunken sorun yaşamadım hiç. 2. kez doldurduğum zaman geri döndüler. Tekrar doldurmayı deneyin. Site sürekli hata veriyor belki 5 kere falan göndermiş olabilirim.

Adres yerinde nasıl bir sorun yaşadınız? Ben formu doldurunken sorun yaşamadım hiç. 2. kez doldurduğum zaman geri döndüler. Tekrar doldurmayı deneyin. Site sürekli hata veriyor belki 5 kere falan göndermiş olabilirim.

Tüketici servis ile irtibata geçtim (RMA olmadı) 2 iş günü içinde ulaşılacak dendi sıkıntı yok şuan, tabi bana nasıl döneceklerine bağlı sıkıntı olup olmadığı.

semt,mahalle,cadde yazan yeri doldurduğumda “sadece; büyük harf, rakam, sayı, /.- kullanabilirsiniz” hatası veriyor anlamadım gitti. Sadece izin verilen karakterleri kullanmama rağmen birde Sakarya’nın bir ilçesi eksik Serdivan ilçesi gözükmüyor adresimi doğru yazamıyorum sorun olmasa bile. Zaten 50 harf sınırı var zar zor sığıyor kısaltmalar ile ama dediğim gibi sorun çözüldü benim için.

İlk seri çıkışı 5700 XT strix im var fabrika çıkışı bozuk çok çektirdiler bana hadi hayırlısı.
Neden RMA ile uğraşıyorsunuz? Tüketici hakem heyeti'ne git.

Yaşım küçük ailem zaten uğraşmaz böyle şeylerle, aslında direk gitmek lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı