Asus Rog 1080 Ti 1 LED Şeridi Yanmıyor

Tayfun soybelli

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Sistemimde faal olarak kullandığım Asus Rog 1080 Ti ekran kartımın RGB ışıklarının sol alt kısmının yanmadığını fark ettim. Belki de o kısım yanmıyor bilgi sahibi değilim. Alalı 1 yıl oldu garantisi devam etmekte servise göndermem gerekir mi ? Fotoğrafını ekliyorum. Bir arızası mı var yoksa o kısım yanmıyor mu? Bilgi sahibi arkadaşlar bilgilendirirse ona göre servise göndereceğim. Teşekkür ederim.
unnamed (1512 x 2016).jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu hakkında bilgi sahibi değilim ama bir şey dicem.
1- Ekran kartı nasıl paralel duruyor anakarta ?
2- Tam performans veriyorsa hiç gönderme derim bir led için. Değişim falan yaparlar yerine gelen bunun gibi çıkmazsa diye.

Kendi kullandığım aynı model kartta ledler bu şekilde. Muhtemelen arızalı ama garantiye yollamaya gerek yok bence eğer çok gözünüze batmıyorsa...
DSC_0025.JPG

Konu sahibinin gösterme amaçlı kartı yan tuttuğunu düşünmüştüm ama cidden ekran kartı nasıl böyle duruyor? :D

Konu sahibinin gösterme amaçlı kartı yan tuttuğunu düşünmüştüm ama cidden ekran kartı nasıl böyle duruyor? :D

bu tip takılmaya uygun kasalar var. mesela bende nzxt h500i kasa var, herhangi ekstra bir aparat kullanmadan kartı bu şekilde monte edebilirsiniz. Kasanın kendi özelliği.

Geri
Yukarı