ASUS ROG 1660 Ti İçin Garanti Kapsamında Bakım Yapar mı?

ogulcangoktas

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Herkese merhaba. ASUS ROG 1660 Ti ekran kartına sahibim. Kartı ilk satın aldığım dönemlere göre ısı biraz artış göstermiş durumda. Hazır garanti kapsamındayken kartı ASUS'a gönderirsem ücretsiz bir şekilde termal macun değişimi ve genel kart temizliği yaparlar mı acaba? Bilgisi olan varsa ve ben aydınlatırsa çok sevinirim. İyi forumlar...

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba. ASUS ROG 1660 Ti ekran kartına sahibim. Kartı ilk satın aldığım dönemlere göre ısı biraz artış göstermiş durumda. Hazır garanti kapsamındayken kartı ASUS'a gönderirsem ücretsiz bir şekilde termal macun değişimi ve genel kart temizliği yaparlar mı acaba? Bilgisi olan varsa ve ben aydınlatırsa çok sevinirim. İyi forumlar...
hocam kusura bakmayın hortlatıyorum konuyu fakat kartı gönderdiniz mi bakıma?
Yaptılar mı ve ne kadar sürede size teslim edildi?

hocam kusura bakmayın hortlatıyorum konuyu fakat kartı gönderdiniz mi bakıma?
Yaptılar mı ve ne kadar sürede size teslim edildi?
Asus ile görüşme sağladım. Normalde doğrudan temizlik için gönderim sağlarsanız ücrete tabi tutulabilir dendi, fakat kartta ısınma sorunu var temizlik talep ediyorum notu ile gönderirseniz isteğiniz yerine getirilir dendi. Ben de haftaya bu şekilde gönderim sağlayacağım. Aşağıda bıraktığım linkten talep oluşturmamız gerekiyormuş, sonrasında kurye adresten teslim alıp tekrar adrese ücretsiz teslim ediyormuş.
Link;

ASUS ile görüşme sağladım. Normalde doğrudan temizlik için gönderim sağlarsanız ücrete tabii tutulabilir dendi, fakat kartta ısınma sorunu var temizlik talep ediyorum notu ile gönderirseniz isteğiniz yerine getirilir dendi. Ben de haftaya bu şekilde gönderim sağlayacağım. Aşağıda bıraktığım linkten talep oluşturmamız gerekiyormuş, sonrasında kurye adresten teslim alıp tekrar adrese ücretsiz teslim ediyormuş.
Link;

Hangi teknik servise göndereceksiniz?
Mecidiyeköy servispointi aradığımda termal pad ve fan temizliğinin ücretsiz olduğunu söylediler, garantili kart olduğu için olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı