ASUS ROG 980 Ti üzerinde garanti etiketi bulunur mu?

AKYLKINGS

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam dostlar, 2. el ASUS ROG 980 Ti satın aldım. Elime daha geçmedi. Sizlere sorum şu: Bu kartın üzerinde fabrikasyon garanti etiketi bulunuyor mu? @Recep Baltaş hocam ve @Ali Güngör hocamın 2015 yılında bu kartı incelediği videoyu izledim fakat onun üzerinde etiket yoktu. Acaba videodan önce söktükler ise etiketi çıkarmış olabilirler mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aşağıdaki video ise yabancı bir kanala ait, bu videoda garanti etiketi var. Aldığım kartta ise yok. Arkadaş hiç açılmadığını söyledi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Cevaplarınızı bekliyorum :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam zaten garanti süresi dolmuştur kart çalışıyorsa pek kafaya takma thermal macun degişimi olmussa daha önce etiketi çıkarmışlardır ASUS genelde vidanın üstüne atıyor etiketi.

Hocam zaten garanti süresi dolmuştur kart çalışıyorsa pek kafaya takma thermal macun degişimi olmussa daha önce etiketi çıkarmışlardır ASUS genelde vidanın üstüne atıyor etiketi.

Zaten gelince bende MX4 ile değişeceğim macununu, fakat açılmamışl olması daha iyi olurdu en azından farklı biri şlem görmüş mü algısı oluşmazdı.

Geri
Yukarı