ASUS ROG Delta alınır mı?

İyi geceler ve forumlar.

Ben bu konu içerisinde önceden konuşmuş birisiyim.

Kulaklığın hiçbir sorunu yok. Uygulaması üzerinden kulaklığı güncelleyemiyorum tek sorunu bu.
Uygulama üzerinden kulaklığın profilini müzik yaptım. Ekolayzeri hip-hop'ta kullanıyorum. Ses kalitesi muazzam.
Mikrofonunda hiçbir sorun yok. Mikrofonunda ses kalitesi ayrı güzel.

Kesinlikle, içiniz rahat bir şekilde bu kulaklığı alabilirsiniz.

Arkadaşlar kulaklık elime ulaştı herşey iyi hoş ancak CS'de hiç sesleri beğenmedim yardımcı olabilecek olan var mı? Umutt#6767
Arkadaşlar müsait olan varsa yardım edebilir mi?

Son düzenleme:
Hepsine sırasıyla cevap vereyim.
Müzik gayet iyi. Ama hani "vay be!" dedirtecek kadar değil. Sadece iyi. Çünkü kulaklık bir oyun kulaklığı. Oyun performansı çok ama çok iyi. Virtual Surround sayesinde adamın sağ veya solda olduğunu geçtim, direkt olarak nerede olduğunu çok rahat anlayabiliyorum. Yani ses kasma konusunda çoğu kulaklığı geride bırakacağından emin olabilirsiniz. Film performansı oyunun bi'tık aşağısı. Virtual Surround çok iş yapıyor.
Kısaca asıl en iyi olduğu bölümün oyun olduğunu söyleyebilirim.
Hocam mikrofon... Mikrofon o kadar berrak ki. Kristal netliğinde. Abartısız kristal. O kadar net, o kadar temiz kaydediyor ki. Bayıldım.
300 gramlık bir şey. Ağır diyorlar ama bana hiç ağırlık yapmadı. Gayet iyi.
Ürünü Hepsiburada üzerinden aldım.
Ek olarak bazı şeyler diyeceğim. Kulaklık her ne kadar Type-C kullandığını söylese de, kutunun içinden dönüştürücü de çıkıyor. USB dönüştürücüsü.
Bir de ürünün pedleri deri. Dolayısıyla terleme yapabiliyor. Yazın özellikle. Ama bunu da düşünmüşler, içinden daha fazla hava alan hybrid pedler çıkıyor. İsterseniz değiştirebiliyorsunuz.
Ürünün tasarımı çok şık. RGB'den gözümü alamadım şahsen.
Ürün %90 plastik, %10 alüminyumdan yapılmış. Metal de olabilir ama alüminyum gibi duruyor.
Plastik olduğu için dandik demeyin. Çok iyi kulaklık.
Ürünün RGB'sinde sorun yaşarsanız, bir yazılımı var. Sitesinden bedava indirip düzeltebiliyorsunuz.
Aynı şekilde kulaklığı istediğiniz şey için(müzik, film, oyun, iletişim vs.) Ayarlayıp geliştirebileceğiniz paneller var. Program isimleri Armoury 2 ve Armoury Crate.
Bu arada ben kulaklığa özellikle D şekilli olmasından dolayı çok ön yargılı yaklaştım. Kulaklığın dediğin yuvarlak olur düşüncesindeydim ama inanılmaz konforlu. Çok rahat.
Diyeceğim son şey ise, büyük ihtimalle kulaklığa ilk başta alışamayacaksınız ve beğenmeyeceksiniz. Zira çok farklı, sesi tamamen çevreliyor, diğer kulaklıklara benzemiyor. Ama tabii ki bu da oyunda daha fazla ses kasmanıza olanak sağlıyor. Hem de bayağı bayağı bir olanak sağlıyor. Önceki kulaklığımın verdiği ses bilgisi resmen sıfırmış. Direkt yerini buluyorum. Rainbow Six'de milyonlarca duvar arkası attım. :)
alta da bir fotoğrafını bırakıyorum. Benimki white Edition, beyaz olanı. Siyah rengi de mevcut.

Eki Görüntüle 1061150

Kısaca kesinlikle almanızı öneriyorum. İlk başta garip gelecek, çünkü tam olarak nerede olduğunu belirtiyor ses. Sonra alışacaksınız.

Düzenleme: Bir de kulaklık hayvan gibi ses veriyor. Takıldığında ise dışarıya neredeyse hiç gitmiyor.
Usta şuan kablosuz mu alsam bu kulaklığı mı alsam bilemedim sormak istediğim şey kullanım süre boyunca pedlerde soyulma yada kararma gibi bi durum oldu mu beyaz renginde

Usta şuan kablosuz mu alsam bu kulaklığı mı alsam bilemedim sormak istediğim şey kullanım süre boyunca pedlerde soyulma yada kararma gibi bi durum oldu mu beyaz renginde
Hocam kullanıyorum ben, hiç bir sorun yok, zaten kumaş padide var, özellikle beyaz kulaklık istiyorsanız benim gibi özellikle, çok çok iyi seçenek olur, tasarımı rgbsi falan çok güzel..

Sebebi de yazarsanız çok mutlu olurum açıkçası :)
Ses kalitesi bence iyi değil, müzik zevki yerlerde. "Ben bunu alacağım, sadece CS:GO oynarken takacağım." diyenler için yapılmış. Video, müzik, film işkence. Unutun yani. Katlanabilen varsa da ya umursamıyordur ya da kulak zevki yoktur. Bu kadar da sertim.

Hocam kullanıyorum ben, hiç bir sorun yok, zaten kumaş padide var, özellikle beyaz kulaklık istiyorsanız benim gibi özellikle, çok çok iyi seçenek olur, tasarımı rgbsi falan çok güzel..

yolda merakla bekliyorum zaten beyazı hoşuma gitti diye yanında ıq standınıda aldım geliyor :D

Yeni konular

Geri
Yukarı