ASUS ROG Delta RGB'si bozuldu

RecepReis

Hectopat
Yer
Ankara
ASUS ROG Delta kulaklığımı 1 senedir biraz fazladır kullanıyorum. Hiç ses ile ilgili sorun yaşamadım ama uzun süredir kulaklığın dönen yerinde gıcırtı geliyordu, bu gün birden sol taraftaki RGB'lerin yanmadığını fark ettim. Yılbaşı tatilinden sonra garantiye götürmeyi düşünüyorum. Sizce değiştirilir mi veya tamir edilir mi, yoksa kullanıcı hatası diyerek geri gönderilir mi?

IMG_8206.JPG

KS
RecepReis

RecepReis

Hectopat
Yer
Ankara
Haklısınız klavye gerçekten pis çok toz tutuyor :(. Artics Pro'nun en giriş seviyesi olanı almayı düşünüyorum geçen cuma indirime de girdi ama ROG Delta s almaya karar verdim şimdi çıkmasını bekliyorum onun.

Sorunun çözümü yukarıda yazdım brom.

Bende hiç görmüyordu bile kulaklığı uygulama ben armoury create kullanmıyordum. ASUS'un diğer ekolayzır programını indirdim sadece.

ANILxTR

Decapat
Yer
Malatya
Tamam, ama bir ricam var klavyeyi sil cidden pis.

Haklısınız klavye gerçekten pis çok toz tutuyor :(. Artics Pro'nun en giriş seviyesi olanı almayı düşünüyorum geçen cuma indirime de girdi ama ROG Delta s almaya karar verdim şimdi çıkmasını bekliyorum onun.

Bende hiç görmüyordu bile kulaklığı uygulama ben armoury create kullanmıyordum. ASUS'un diğer ekolayzır programını indirdim sadece.
hacı görmemesi normal bozuluyor argoritmaları

zaboomafoo

Hectopat
Tamir olmaz değişir bence son durum nedir servise gönderdiniz mi?

KS
RecepReis

RecepReis

Hectopat
Yer
Ankara
Para iadesi çıktı, 1.5 haftadır paranın gelmesini bekliyorum maalesef.

S1VAD

Hectopat
Kablosuz olanı mı öneriyorsunuz?

Yeni konular

Yukarı