ASUS ROG Delta RGB'si bozuldu

RecepReis

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
ASUS ROG Delta kulaklığımı 1 senedir biraz fazladır kullanıyorum. Hiç ses ile ilgili sorun yaşamadım ama uzun süredir kulaklığın dönen yerinde gıcırtı geliyordu, bu gün birden sol taraftaki RGB'lerin yanmadığını fark ettim. Yılbaşı tatilinden sonra garantiye götürmeyi düşünüyorum. Sizce değiştirilir mi veya tamir edilir mi, yoksa kullanıcı hatası diyerek geri gönderilir mi?

IMG_8206.JPG

ASUS ROG Delta kulaklığımı 1 senedir biraz fazladır kullanıyorum. Hiç ses ile ilgili sorun yaşamadım ama uzun süredir kulaklığın dönen yerinde gıcırtı geliyordu, bu gün birden sol taraftaki RGB'lerin yanmadığını fark ettim. Yılbaşı tatilinden sonra garantiye götürmeyi düşünüyorum. Sizce değiştirilir mi veya tamir edilir mi, yoksa kullanıcı hatası diyerek geri gönderilir mi?

Eki Görüntüle 809262

Asus kulaklıkları fazla tamir etmiyor. Genellikle yenisini veriyor. Yenisini vereceklerini düşünüyorum. Asus Echelon Forest kulaklık vardı, garantiye göndermiştik tamir etmek yerine yenisini vereceklerdi ama üretimden kalktığı için aynı fiyatta bir hediye çeki tanımlamışlardı. Farklı bir kulaklık almıştım.

Eğer düşme veya darbe gibi bir durum olmadıysa garanti kapsamındadır, tamir edilir bence. Klavye baya pismiş gözüme takıldı.
yok hocam çok dikkatli kullanıyorum. Evet kusura bakmayın klavyeyi temizleyemedim uzun zamandır 😆
Asus kulaklıkları fazla tamir etmiyor. Genellikle yenisini veriyor. Yenisini vereceklerini düşünüyorum. Asus Echelon Forest kulaklık vardı, garantiye göndermiştik tamir etmek yerine yenisini vereceklerdi ama üretimden kalktığı için aynı fiyatta bir hediye çeki tanımlamışlardı. Farklı bir kulaklık almıştım.
umarım yenisini verirler malum dolar kuru yükseldiği için çek verseler tekrar aynısından alamam :(

yok hocam çok dikkatli kullanıyorum. Evet kusura bakmayın klavyeyi temizleyemedim uzun zamandır 😆

umarım yenisini verirler malum dolar kuru yükseldiği için çek verseler tekrar aynısından alamam :(
Eğer üretim devam ediyorsa ve stoklarda bu ürün satılıyorsa yenisini vereceklerdir. Çek vermezler.

Aynı kulaklığa sahip bir kullanıcıyım yaklaşık birkaç aydır bu şekilde kullanıyorum. 1 yılı dolmasına yakın benim de aynı bölgeden arızalandı ve çalışmıyor. Senin için örnek teşkil etmesi için bende garanti kapmasında gönderebilirim, şanslıysak ürünün orijinali ile değiştirirler. Kronik bir arıza olduğu kesin, düşmeden kaynaklanmıyor. Eve geçince görüntüleri paylaşırım. Bu arada garantiye verdin mi?

Evet hocam geçen hafta pazartesi Vatan'a kulaklığı verdim, bu gün mesaj geldi ürününüz servis biriminde diye. Anlaşılan biraz daha sürecek kesin sonuç.

Yeni konular

Geri
Yukarı