ASUS ROG Delta S Wireless oyuncu kulaklığı nasıldır?

svjzib

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim için ses kasmak çok önemli, ASUS ve Wireless istediğim için bu kulaklığı buldum.
Normalde stereo istiyordum ama ASUS'ta öyle bir model yok, ileride çıkarsa ona geçerim.
O zamana kadar bu kulaklık beni idare eder mi? Sadece oyun amaçlı kullanacağım, iyi ses kasması benim için önemli ve bir de mikrofonu güzel olursa daha tatlı olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten stereo olarak kullanacaksın ürünü. Kablolusu iyi kablosuzu da iyidir diye tahmin ediyorum.

Satışı yok ürünün şu anda elinizde varsa kullanın kablolu modeli gayet iyiydi değiştirmeye de gerek kalmaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mikrofon testi.

Zaten stereo olarak kullanacaksın ürünü. Kablolusu iyi kablosuzu da iyidir diye tahmin ediyorum.

Satışı yok ürünün şu anda elinizde varsa kullanın kablolu modeli gayet iyiydi değiştirmeye de gerek kalmaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mikrofon testi.
Stereo derken anlamadım bu konularda yeniyim
Benim bildiğim 7.1 surround ve stereo kulaklıklar var hatta steel seriesin yeni wireless kulaklığı stereo diye geçiyor onu da bir ara düşünmüştüm

Stereo derken anlamadım bu konularda yeniyim.
Benim bildiğim 7.1 Surround ve stereo kulaklıklar var hatta SteelSeries'in yeni Wireless kulaklığı stereo diye geçiyor onu da bir ara düşünmüştüm.

Stereo dediğin iki kaynaktan gelen ses. Surround falan hikaye şu anda düzgün 7.1 verebilen bir kulaklık var.

Yazılımlı ürünler genelde Surround özelliği sunar açarsın kullanırsın. Yoksa her kulaklık stereodur.

Stereo dediğin iki kaynaktan gelen ses. Surround falan hikaye şu anda düzgün 7.1 verebilen bir kulaklık var.

Yazılımlı ürünler genelde Surround özelliği sunar açarsın kullanırsın. Yoksa her kulaklık stereodur.
Bana da stereo 7.1 den daha iyi demişlerdi o yüzden stereo arıyorum teşekkür ederim

Geri
Yukarı