ASUS ROG Delta vs ASUS ROG Delta Core

Kreinnar

Hectopat
Artık iyi bir kulaklık kullanmak istiyorum ve bu yüzden 1400 TL civarında Asus Rog Delta'ya biraz ısındım ama 690 TL'ye Asus Rog Delta Core görünce de bir alasım gelmedi değil. İyi bir kulaklık istiyorum ama bir yandan da çok fazla kullanacağım bir ekipman olmayacak. Siz ne önerirsiniz? Başka önerilerde de bulunabilirsiniz.

Son düzenleme:
Hocam oyunlarda nasıl ses kasma felan stereo kulaklık FPS oyun için iyi midir? Müzikte filmde felan nasıl? Basslari nasıl? Bende core düşünüyorum ama ayrıntılı bilgi verirseniz sevinirim.
Filmleri hoparlörlerimden dinliyorum müzik için ise kulak içi kulaklığım var. Bu kulaklığı daha çok oyun için aldım ve oyunlarda gayet tatmin edici. Oyun için 7.1 konusu tartışılır. Ben gerek duymuyorum. Ana kartıma güvendiğim için de ses kartsız modeli alıp fazla para harcamak istemedim. Tek kötü yanı uzun kullanımda başa fazla ağırlık yapabiliyor ya da ben pek alışık değilim ondandır. Bununla çok uzun süreler yayın yapan insanlar falan var. 7.1 açılabiliyor bu arada başka programla. Dolby nin programı tatmin edici.

Yeni konular

Geri
Yukarı