ASUS ROG falchion alınır mı?

Branko Tuskas

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İncelediğimde gerek performans gerek kalite olarak çok hoşuma gitti. Sizce alınır mı?
%65 compact ya da TKL olan bir klavye almayı düşünüyorum. Ağırlıkla FPS oyunlar oynuyorum fakat yazı da yazıyorum. Farklı model önerilerinize açığım.

Son düzenleme:
Hocam geçen ay indirim ile almıştım. Tatilden yeni geldiğim için daha yeni keşfediyorum klavyeyi. Oyun oynama fırsatım olmadı fakat yazı yazmak çok keyifli.
Ne kadara almıştınız acaba hangi platformdan? Şu an fiyatları artmış biraz ben de beklemeyi düşünüyorum indirim gelmesini.

Hocam yanlış hatırlamıyorsam N11 kuponu kullanarak QP Bilişim mağazasından 1000TL'ye almıştım. Normalde 1100TL'ye satılıyordu.
Çok iyi fiyata almışsınız gerçekten. Güle güle kullanın. F tuşlarını kullanmak zorluyor mu bu klavyede? Hep full size klavye kullandığım için biraz çekiniyorum açıkçası.

Çok iyi fiyata almışsınız gerçekten. Güle güle kullanın. F tuşlarını kullanmak zorluyor mu bu klavyede? Hep full size klavye kullandığım için biraz çekiniyorum açıkçası.
Hocam FN ile FN kilidini açık kapatabiliyorsunuz. Bunun gibi bir çok kısa yol tuşları var.

win 11'e geçtikten sonra armory create uygulamasında klavyeyi görüyor ama yükleme ekranında kalıyor ,win 10'da sorun yoktu , bu yüzden herhangi bir ayar yapamıyorum, daha win 11 desteğimi gelmesi gerekiyor acaba ?

Geri
Yukarı