ASUS ROG Falchion iyi midir?

Acaba gelen 2.4Ghz alıcıyı bir cihaza bağlasam kabloyu diğerine kabloyu takınca PC1'de çıkarınca PC2'de bağlantı olur mu?
Hocam sadece bir cihazda aktif olacağı için çalışır. Yalnız bu şekilde çalıştırmak sizin için pratik olacak mı? Tak çıkar.

bişey sorucam şimdi kutu içeriginde uzatma kablosu varmış 2.4ghz usb nin kasanın arkasına takıp uzatmayı masaya koysam öyle kullansam bir sıkıntı yaratırmı ms düşme gibi

bişey sorucam şimdi kutu içeriginde uzatma kablosu varmış 2.4ghz usb nin kasanın arkasına takıp uzatmayı masaya koysam öyle kullansam bir sıkıntı yaratırmı ms düşme gibi
Bir sıkıntı olmaz. Arada takıp şarj edersin. Gecikme hissedersen kutudan menzili arttırmak için aparat çıkıyor. Kabloya takıp istediğin yere alıcıyı koyabilirsin.

Hocam sadece bir cihazda aktif olacağı için çalışır. Yalnız bu şekilde çalıştırmak sizin için pratik olacak mı? Tak çıkar.
Hocam durumum şöyle; Masada 2 monitörüm var 2 pc. Biri iş biri kişisel. Ben monitörleri 2 cihaza da bağlayıp mouse ve klavyeyi de teklemek istiyorum.

Bunun için de uygun bir gaming klavye bulamadım. O yüzden bu kadar takla attırmayı sordum.

Edit; Mouse Rog Pugio 2 aldım. Onda bu imkan var.

Acaba gelen 2.4GHz alıcıyı bir cihaza bağlasam kabloyu diğerine kabloyu takınca PC1'de çıkarınca PC2'de bağlantı olur mu?

Hocam merhaba, az önce sizin için denedim bahsettiğiniz şekilde ama sadece bir cihazda çalışıyor.
Sizin için önerim Razer BlackWidow V3 mini modelini tercih etmeniz o cihazda Bluetooth özelliğide var aynıanda 3 cihaza bağlanabiliyor. Marka takıntınız yoksa o modeli tercih edebilirisniz.
Razer'ın çıkardığının modeli nedir?
BlackWidow V3 mini

Hocam durumum şöyle; Masada 2 monitörüm var 2 pc. Biri iş biri kişisel. Ben monitörleri 2 cihaza da bağlayıp mouse ve klavyeyi de teklemek istiyorum.

Bunun için de uygun bir gaming klavye bulamadım. O yüzden bu kadar takla attırmayı sordum.

Edit; Mouse Rog Pugio 2 aldım. Onda bu imkan var.
Hocam aslında Cooler Master’n bluetooth olan versiyonu var. İngilizce klavye.

steelseries apex m750 ukt den geçicem acaba switchlerde hangisi iyidir
dün ürün elime ulaştı gerçekten çok kompakt ve basış hissi çok hoşuma gitti

Son düzenleme:
steelseries apex m750 ukt den geçicem acaba switchlerde hangisi iyidir
dün ürün elime ulaştı gerçekten çok kompakt ve basış hissi çok hoşuma gitti
Hayırlı olsun. Ben üşengeçliğim yüzünden adam akıllı kullanamadım daha. Uygulamasını yüklediniz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı