Asus ROG Figür Satılır mı?

Mertcan.tr

Hectopat
Yer
Ankara, Turkey
Daha fazla  
Arkadaşlar dün akşam Asus'un düzenlediği etkinlikte Asus Republic of Gamers figürü kazandım. Değeri ne kadar bilmiyorum ama altında sadece koleksiyon içindir, satılmaz yazıyor. Değeri ne kadardır, hangi sitede satışa koymalıyım ve alınır mı? Bunların cevabını almak istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim. (isterseniz çekilmiş fotoğrafları atabilirim.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çekilmiş fotoğrafları atarsanız tabii ki de daha iyi olur, böylece burda da satma şansınız olur. Sahibinden.com' a koyarsanız orda da satılır.

Satılmaz derken asus firması kendi çalışanlarının veya ürün satıcılarının para karşılığında satmamamsı için parayla satılmaz yazıyor. Sen ister yak, istersen sat ama yakmanı tavsiye etmem. :d

İşte Asus satmadigi için değerli olur diye düşünüyorum.

Resimler:
asus1.jpg
asus6.jpg
asus2.jpg
asus3.jpg
asus4.jpg
asus5.jpg
asus7.jpg
asus1.jpg
asus6.jpg
asus2.jpg
asus3.jpg
asus4.jpg
asus5.jpg
asus7.jpg
asus1.jpg asus6.jpg asus2.jpg asus3.jpg asus4.jpg asus5.jpg asus7.jpg asus8.jpg asus9.jpg asus10.jpg asus1.jpg asus6.jpg asus2.jpg asus3.jpg asus4.jpg asus5.jpg asus7.jpg asus8.jpg asus9.jpg asus10.jpg

Ben şimdi gitmek zorundayım, akşam cevaplarınızı okuyacağım. Şimdiden teşekkürler.

İstanbul içi (maslak tarafları) elden satıyorsan ve abartılı bir fiyat koymazsan talibim.

Yeni konular

Geri
Yukarı