ASUS ROG Flow X12-3 alınır mı?

Sedat İritaş

Kilopat
Daha fazla  
Yazılımla uğraşıyorum benim için önemli olan kolay taşınabilmesi ve arada RDR 2 gibi oyunları 1080p de rahat oynayabilmek sizce bu model alınır mı soğutması yetersiz kalır mı?

Dokunmatik ekrana gerçekten ihtiyacın var mı? Muhtemelen bu ürünün en büyük masraf kalemi bu.

Dokunmatik ekrana gerçekten ihtiyacın var mı? Muhtemelen bu ürünün en büyük masraf kalemi bu.

Dokunmatik modu çok önemli değil sadece hafif ve güçlü başka bir laptop bulamadım eğer bildiğin varsa link atabilirsin.
Dokunmatik ekrana ihtiyacın yoksa bence bu tarz bir laptop alabilirsin. https://www.trendyol.com/asus/rog-z...1077?boutiqueId=61&merchantId=506397&v=1.48.4

Dokunmatik ekrana ihtiyacım yok sadece kolay taşınabilir ve nispeten güçlü bir şey olsun yeter.

Dokunmatik modu çok önemli değil sadece hafif ve güçlü başka bir laptop bulamadım eğer bildiğin varsa link atabilirsin.

Dokunmatik ekrana ihtiyacım yok sadece kolay taşınabilir ve nispeten güçlü bir şey olsun yeter.
Daha iyi bir "Kalite" istiyorsan ROG Strix serisine Performans istersen Monster TongFang kasali modellere bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı