ASUS ROG FX553VE-DM416 vs ASUS ROG GL502VE-DM032

Bence bu devirde SSD'siz bilgisayar hız konusunda gayet yavaş kalıyor. Sana önerim ya SSD'li modeli al sonradan HDD ekle ya da HDD'li modeli al ve performanslı bir M2 okuma yazma hızı yüksek bir SSD al ve tak. Birde 1050Ti her halükarda 1050'den daha iyi bir GPU. Öyle aralarında çok fazla diyeceğimiz bir fark yok fakat ileriye dönük olmasından ötürü 1050Ti daha iyi. VRAM olayına pek takılma, ekran kartı için mimarisi ve GPU modeli daha önemlidir.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Herkese merhaba iki tane laptop arasında kaldım
1. Asus Rog Fx553ve-dm416 İ5-7300hq 8gb 1tb 2gb Gtx1050ti 15.6" Dos - n11.com
2. Asus Rog Gl502ve-dm032 - Core İ5-7300hq 8gb 256gb Ssd Geforce - n11.com

1. Laptop'un ekran kartı 2GB o yüzden biraz aklım karıştı. Yardım edebilirseniz sevinirim.
Bildiğim kadarıyla DM032, 4 GB 1050Tİ kullanıyor. Ayrıca 256 GB SSD'de bir süre idare edecektir. Daha sonra HDD alıp takarsınız eğer ihtiyaç duyarsanız. Hatta HDD yerine SSD bile takabilirsiniz.

Kardesim fx serisi rog diye gecmez onu diyorum rog fx diye birsey yok rog ayri bir segment daha kaliteli
Burası Türkiye pazarı burada her şey mümkün. ROG GL502VE diye satılan model normalde ROG'a ait değil. Yabancı piyasadaki model adı FX502VE. ROG FX553VE modeli de normalde ROG'a ait değil. En azından ben öyle gördüm.

Burası Türkiye pazarı burada her şey mümkün. ROG GL502VE diye satılan model normalde ROG'a ait değil. Yabancı piyasadaki model adı FX502VE. ROG FX553VE modeli de normalde ROG'a ait değil. En azından ben öyle gördüm.
Cok dogru diyorsun kardrs zaten o modellerde rog amblemi falan hic birsey yokki bizim pazarin cakalligi bence o

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı