ASUS ROG G15 kurulumu nasıl olmalı?

Kali10

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam ASUS ROG G15 bilgisayarı aldım ve Windows kurdum, şimdi yapmam gerekenler ne? Ekran kartını görmüyor, NVIDIA sitesine girdigimde de 3070 Ti notebook serisinde göremiyorum kısacası neleri indirmeliyim sıfırdan kurulumda şu an? Yardımcı olabilir misiniz örneğin my ASUS veyahut bazı cihazlarda direkt gelen ASUS Armoury kurulum ibaresi bana gelmedi? Yardım önerilerinizi bekliyorum.

Windows yüklü mü geldi cihaz?

Hayır kurulumunu kendim yaptım.

Arkadaşlar selam ASUS ROG G15 bilgisayarı aldım ve Windows kurdum, şimdi yapmam gerekenler ne? Ekran kartını görmüyor, NVIDIA sitesine girdigimde de 3070 Ti notebook serisinde göremiyorum kısacası neleri indirmeliyim sıfırdan kurulumda şu an? Yardımcı olabilir misiniz örneğin my ASUS veyahut bazı cihazlarda direkt gelen ASUS Armoury kurulum ibaresi bana gelmedi? Yardım önerilerinizi bekliyorum.

NVIDIA sitesinde 3070 Ti notebook serisine geldigim zaman hiçbir sonuç alamıyorum bu ekran kartı driverini nasıl halletcem peki?

Son düzenleme:
Herhangi bir sürücü programı kullanmanızı çok önermem. Normalde temiz kurulumdan sonra Windows gerekli olan tüm sürücüleri yükler size sadece ekran kartı sürücüsünü yüklemek kalır. Ekran kartı sürücüsü için şuradan yararlanabilirsiniz. Ayrıca Windows'un yüklediği sürücülerin eski olduğunu düşüyorsanız da şuradan kendi tam modelinizi seçerek kendi PC'nizin sürücülerini indirebilirsiniz.

Arkadaşlar hepinize teşekkürler tüm sürücüler kontrolleri vs hallettim saglıklı şekilde kullanmaktayım şu an Windows 10'da bazı sürücleri kabul etmiyordu ASUS kendi sitesinde sadece Windows 11 sürücü kaynaklarınj gösteriyordu Windows 11 yükseltmesi yaptıktan sonra tüm sorunlar halloldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı