Asus ROG GL502VE vs Monster Abra A5 V9.3

Hangisi

• Monster

Oy: 1 50,0%
  • Asus

Oy: 1 50,0%

• Oy verenlerin toplamı
    2
  • Anket kapandı .

azir

Hectopat
Daha fazla  
Notebook alacağım. İkisi arasında kaldım sizce hangisi? Özellikleri hemen hemen aynı. Asus ROG GL502VE-DM032 TN PANEL VAR ama benim açımdan bir sıkıntı yok.
Monster Abra A5 V9.3 IPS panel var ama Asus'un kalitesi daha iyi olduğunu düşünüyorum.
Bu Asus'un özellikleri:
unnamed.jpg

Screenshot_2017-11-26-22-04-20-823_com.android.browser.png

Bu da Monster'in özellikleri:
23-42-24-Abra-A5-v9_05_large.jpg

Screenshot_2017-11-26-21-53-11-392_com.android.browser.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Notebook alacağım. İkisi arasında kaldım sizce hangisi? Özellikleri hemen hemen aynı. Asus ROG GL502VE-DM032 TN PANEL VAR ama benim açımdan bir sıkıntı yok.
Monster Abra A5 V9.3 IPS panel var ama Asus'un kalitesi daha iyi olduğunu düşünüyorum.
Bu Asus'un özellikleri: Eki Görüntüle 269011
Eki Görüntüle 269010

Bu da Monster'in özellikleri:
Eki Görüntüle 269012
Eki Görüntüle 269013
Hocam ben de V9.3 ün gelmesini bekliyordum ama 4000 lira olmuş fiyatı. Asus modeli gittigidiyorda 3840 liraya gördüm. Asus bana daha alınabilir gözüküyo şu an. Panel konusunda fiyat farkı değer mi değmez mi kişiye göre değişebilir. Bana değmez gibi duruyo.

Hocam ben de V9.3 ün gelmesini bekliyordum ama 4000 lira olmuş fiyatı. Asus modeli gittigidiyorda 3840 liraya gördüm. Asus bana daha alınabilir gözüküyo şu an. Panel konusunda fiyat farkı değer mi değmez mi kişiye göre değişebilir. Bana değmez gibi duruyo.
Merhabalar hocam asusu sipariş ettim aklım da tek bir soru kaldı ben bu cihaza ihtiyaç halinde fazladan bir hdd veya ssd takabilir miyim yardımcı olursanız çok sevinirim.

Hocam boş slot hakkında internetten bilgi bulamadım. Bence kesinlikle olmalı bu zamana kadar slotsuz bir modeli görmedim duymadım da. Sipariş verdiğin yere de sorarsan net bilgiye ulaşmış olursun. Ben de bakınıyorum bilgiye ulaşırsam yazacağım.

Hocam boş slot hakkında internetten bilgi bulamadım. Bence kesinlikle olmalı bu zamana kadar slotsuz bir modeli görmedim duymadım da. Sipariş verdiğin yere de sorarsan net bilgiye ulaşmış olursun. Ben de bakınıyorum bilgiye ulaşırsam yazacağım.
Teşekkürler

pcfrm.com'da incelemesi mevcut. Sol alttaki harddisk slotu. Standardına uygun parçaları ekleyebilirsin. Eki Görüntüle 271718
içime su serptiniz çok teşekkür ederim

Geri
Yukarı