Asus ROG GL502VS vs Asus ROG GX501 Zeyphrus

ZyBoo

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar herkese, ben yeni bi laptop alacağım. Aklımda birkaç model var ama önerilerinize de açığım. Asus ROG GL502VS ve Asus ROG GX501 Zeyphrus çok dikkatimi çekti lakin Zeyphrus'u bulamadım hiçbir yerde. Onun dışında birkaç MSI modelinde takıldım. GS63VR Stealth Pro modeli başta olmak üzere ancak GTX 1070'li 8 gb ekran kartlı, 16 GB GB RAM'Li, SSD'li bilgisayarlara bakıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI GT75VR 7RE(TITAN)-077TR Intel Core i7 7700HQ İşlemci 32GB DDR4 Ram GTX 1070(8GB) GDDR5 Ekran Kartı 512GB SSD + 1TB Disk 17.3" FHD W10SH Notebook | ITOPYA

Gamebook olarak MSI öneririm. Bu model 1070 için tepe bir model. içerisinde 2x256GB RAID 0 SSD mevcut. Kendim de bunun bir üst modeli içerisinde GTX1080 078TR kodlu olan modeli kullanıyorum. En yeni tasarıma sahip olan bu modeller her açıdan mükemmel.
Hocam bu bilgisayar benim bütçemi aşar ama msi da GS63VR 7RF Stealth Pro veya GE63VR 7RF Raider modelleri hoşuma gitti aradığım sistem özelliklerini en başta belirtmiştim buna uygun bilgisayar arıyorum başka öneriniz var mı acaba?

17 inç ile 15 inç arasında performans açısından sıkıntı olur mu?

Hocam ayrıca ssd olarak 128 gb ile 256 gb çok fark eder mi?

Dostum öncelikle Zephyrus kodlu cihaz ısınıyor. Eğer sürekli taşıman gerekmiyorsa kesinlikle almanı tavsiye etmem ve klavye hissiyatıda aşırı kötü. Diğer cihaz yerinede bence GE73VR 7RF Raider kodlu cihazı almalısınız. Fiyatı 8.000TL geliyor indirimde. Bu kasaya bu performanssı sığdırmaları ve 0 ısınma sorunuyla muhteşem. Şuan ben bu cihazı kullanıyorum. Cihazla ilgili merak ettiğin bişey varsa sorabilirsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı