ASUS ROG GL551JW-DS71 veya MSI GE70 Apache Pro-681 ?

Grimfrost

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar bu yıl bilgisayar mühendisliğini kazandım. Sağlam bir bilgisayar almaya karar verdim. Yurtdışından alma imkanım var ancak Ağustos'un 2'sine kadar. Kafamda şunlar var yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum..

Amazon.com : Acer Aspire V15 Nitro Black Edition VN7-591G-70RT 15.6-Inch Full HD (1920 x 1080) Gaming Laptop : Computers & Accessories

Amazon.com : Acer Aspire V15 Nitro Black Edition VN7-591G-73Y5 15.6-Inch Full HD Laptop : Computers & Accessories
- Üstündeki ile tek farkı 860M ancak Maxwell mi Kepler mi bilmiyorum aydınlatırsanız sevinirim..

Lenovo Y5070-59432245 Notebook Fiyatı ve Özellikleri - Gold.com.tr

Amazon.com : MSI GE Series GE70 Apache Pro-681 17.3-Inch Gaming Laptop (Aluminum Black) : Computers & Accessories
-17,3 inç olsun pek istemiyorum ama yinede ekledim.

Amazon.com: ASUS ROG GL551JW-DS71 15.6-Inch FHD Gaming Laptop, NVIDIA GeForce GTX 960M Discrete Graphics: Computers & Accessories

**Bir de bunlarda SSD yok genelde sonradan kendim takmayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tavsiyem 15.6" olacaktır. Acer ve Lenovo'yu önermeyeceğim ısınma sorunlarından dolayı. MSI ve ASUS gerçek oyun laptopu olduğundan daha iyi soğutma sunar. ASUS'u alabilirsiniz.
Amerikadan getirtmekten vazgeçtim garanti sorunundan dolayı fiyatı aralığını da biraz düşürdüm şimdilik.Aslında çok oyun laptopu aradığımı söyleyemem.

Benim bilgisayar alabileceğim yerlerde x550jk-xo012d kalmamış.. Yerine X550JX-XX099D yada K555LN-XO326D düşündüm. Siz ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı