ASUS ROG GL553VD ısınma problemi

Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
ASUS ROG GL553VD kullanıyorum. Ürün özelliklerine göre ciddi anlamda pahalı. 4 GB 1050 (Ti değil) olmasına rağmen 6600 TL gibi bir satış fiyatı var. Ben alırken de başka modeller olmadığı için buda bana patladı. :) Sorunum şu bilgisayarımı ısınma probleminden dolayı ocak ayında garantiye yolladım. Geldiğinde bir nebzede olsa düzelmişti fakat yinede oyunlarda 84-85 dereceyi görüyordu. Bana verilen belgede ise fan temizliği termal macun yenilenmesi falan yapıldı yazıyordu. Okulum dolayısıyla tekrar gönderemedim ve okul bitince 18 Haziran gibi gönderdim ve anlamadığım şekilde ürünüm onarıldı ve 21 Haziran günü teslim aldım. Evet. Yanlış yazmıyorum. Gidiş dönüş dahil 3 gün. Yine fanları temizlendi falan yazıyordu. Fakat şimdi yine ısınıyor. Örneğin CS:GO oynarken bile droplar giriyor. 84-85 derecelerde. PUBG oynarken yine aynı şekilde 84-85. Bu arada ürünüm daha ilk ayında garantiye gitti ve anakartı değişti. Garanti belgesini bulamadığım için yenisini vermediler. Bahane arıyorlardı herhalde. Bende okulum dolayısıyla üstüne düşemedim. İhtiyacım vardı çünkü bilgisayara. Bana yardımcı olabilir misiniz? Isınmayı nasıl çözerim? Çözemesem bile ürünün yenilenmesini nasıl sağlarım?
Bakabilecek kimse yok mu?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı