ASUS ROG Gladius tekerlek bozuldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Al Sarab

Hectopat
Daha fazla  
Beyler ASUS ROG gladius bulk kullanıyordum 3 sene falan oldu birkaç gündür scroll da sıkıntı var ya hiç çalışmıyor ya az çalışıyor. Bunu düzeltmenin yolu var mı servise göndersem parasıyla yaparlar mı? Mousedan çok memnunum yenileri olmuş 500 lira benimkini satan yerler 1000TL istiyor.

Garantisi duruyorsa bedava yaparlar. Bittiyse parayla yaparlar diye tahmin ediyorum.

Beyler ASUS ROG gladius bulk kullanıyordum 3 sene falan oldu birkaç gündür scroll da sıkıntı var ya hiç çalışmıyor ya az çalışıyor. Bunu düzeltmenin yolu var mı servise göndersem parasıyla yaparlar mı? Mousedan çok memnunum yenileri olmuş 500 lira benimkini satan yerler 1000TL istiyor.
3 Sene olmuş, top büyük ihtimalle içine yapışkan bir madde temas ettiği için dönmüyor. İçini açın bakalım.

Konuyu açtıktan sonra bir de Google'dan yabancı sitelere baktım:

Arkadaş içini açıp bakmış ve pislik görmüş. İçini açmayı düşünmüyorum scrollsuzda bir süre idare ederim eğer geri toplayamazsam diye düşünüyordum.

Ağzımla scrollun olduğu yere üfledim bir süre ve şu an çalışıyor 😅

Aynı sorunu yaşayan arkadaşlara bilgilendirme olsun 😅

Bu arada almayı düşünen arkadaşlar kesinlikle alabilir 3 senede tek sıkıntım bu oldu çok memnunum mousetan.

Özellikle tercih etme sebebim mouse kablosunun değiştirilebilir olması genelde kablo bozuluyordu bende ama bir sıkıntı yaşamadım.

Konu kilitlenebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı