ASUS ROG Phone 5 hangi modeli alınmalı?

kamafule11

Decapat
Merhaba arkadaşlar. ASUS ROG Phone 5 alma arefesindeyim. Bu modelde Tencent global ROM vs. terimler çıkıyor karşıma. Bunların hangisini tercih etmeliyim? Aralarında ne gibi farklar var? Şimdiden teşekkür ederim.

Son olarak arattığımda ASUS Tencent ve ROM modelini resmi olarak satmadığını söylemiş bu makalede.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de siz ile aynı durumdayım, araştırıp net bir bilgiye ulaşabildiyseniz buradan sonucu yazabilir misiniz? Tek farkı biri elle güncelleniyor diğeri otomatik gibi şeyler söylüyorlar. Sistem orijinal değil diye hata da veriyormuş galiba açılışta ama emin değilim. Bir farkı var mı Avrupa cihazlara göre?

Ben de siz ile aynı durumdayım, araştırıp net bir bilgiye ulaşabildiyseniz buradan sonucu yazabilir misiniz? Tek farkı biri elle güncelleniyor diğeri otomatik gibi şeyler söylüyorlar. Sistem orijinal değil diye hata da veriyormuş galiba açılışta ama emin değilim. Bir farkı var mı Avrupa cihazlara göre?

Merhaba ben cihazi aldım. 16 ay kullanabileceğim için IMEI attirmadim ve haliyle güncellemeler manuel indiriliyor. Global sürümü tercih etmeniz gerekiyor haricindekilerde Türkçe dil desteği yok. Son olarak telefon hayatımda vermiş olduğum en doğru karar. Tek eksisi şu dönemlerle 45 47 derecelere çıkması ben ufak fanla işi çözdüm 38 derece sabitlendi.

Yeni konular

Geri
Yukarı