ASUS ROG Phone serisi alınır mı?

Technoslayer

Femtopat
Daha fazla  
Selam telefon önerilerine bakıyor ve araştırıyorum şu anki telefonum POCO X3 Pro ve sanırım bir süre sonra Xiaomi kullanmayı bırakmayı düşünüyorum acaba ASUS ROG Phone serisini tavsiye eder misiniz ne kadar iyidir? Hangi telefon markalarından daha iyidir, dünya sıralamasında ne kadar iyidir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Burada resmi garantili olarak satılmıyor ROG Phone cihazları. O nedenle önermem.
Peki günümüz telefonlarında özellikle Xiaomi telefonlarda neden şarj adaptörü wat miktarı bu kadar artıyorken neden 5000 mah üzerinde bir telefon çıkmıyor? Şuan ben poco X3 pro kullanıyorum telefonun adaptörü 33 wat ama 5160 mah pil ömrü var ama poco f4 GT de en fazla 4260 mah falan ama adaptörü 120 wat pil ömürleri neden bu kadar zayıf ben Asus rog phone'u sırf pil ömrü yüzünden beğendim öbür türlü zaten diğerleri ile hemen hemen aynı zira Asus rog phone'u bir şekilde yurt içine getirmenin yolu varmış Aksaray'da yapıyorlarmış yurt dışı telefonları Türkiye garantisi fln

@Technoslayer 6000 MAH ve 7000 MAH'lık telefonlar var. Daha yüksek boyut demek ağırlık ve kalınlık demek. Bu nedenle yüksek bataryalı telefonlar üst seviye modellerde tercih edilmiyor. Ayrıca batarya teknolojisinde maalesef uzun yıllardır herhangi bir gelişme yok.

Selam telefon önerilerine bakıyor ve araştırıyorum şu anki telefonum POCO X3 Pro ve sanırım bir süre sonra Xiaomi kullanmayı bırakmayı düşünüyorum acaba ASUS ROG Phone serisini tavsiye eder misiniz ne kadar iyidir? Hangi telefon markalarından daha iyidir, dünya sıralamasında ne kadar iyidir?

Normalde alınır da cihazlar TR'ye gelmedi. 2. elde bulunuyor ama o konu sıkıntı biraz, ben de bu yüzden vazgeçtim.

@Technoslayer 6000 mAh ve 7000 MAh'lık telefonlar var. Daha yüksek boyut demek ağırlık ve kalınlık demek. Bu nedenle yüksek bataryalı telefonlar üst seviye modellerde tercih edilmiyor. Ayrıca batarya teknolojisinde maalesef uzun yıllardır herhangi bir gelişme yok.

Aslına bakarsanız telefonların ağır olması benim için hiç sorun olmaz zira ben hafif telefona nazaran ağır bir telefonu yeğlerim şahsen ben ağır telefonları daha rahat kullanıyorum daha farkedilir oluyorlar ve elime de tam oturuyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı