ASUS ROG Phone vs Xiaomi POCO vs Samsung vs iPhone

Ben şahsen amaçsızım bu yüzden ne üdüğü belirsiz bir marka bilinmeyen bir marka hatta şöyle söyleyeyim markası bile olmayan bir telefon kullanmayı tercih ederim çünkü her şeyden önce kendime böylesine bir tarz yaratmak istiyorum çünkü artık maksat performans, kalite vs. falanda değil olay artık tamamen prestij.
Tercih sana kalmış, ona göre al gitsin. :)

Ben Oyun ve performans odaklı düşünüyorum ve o yüzden de bu cihazı almayı planlıyorum.
Kamera vs. hiç umrumda değil.
Batarya,soğutma,işlemci,ram,ekran,ekran dokunma hassasiyeti,yüksek hz,hızlı şarj vs. benim için önemli olan faktörler.
Oyun odaklı olarak Blackshark ve Asus Rog dikkat çekiyor. Alacaksanız lafım yok zaten.

Benim telefonu kullanım amacım oyun olmadığı için ona göre tercih yapıyorum, ekranı üzmesin yeter.
Ekran teknolojisini önemsediğim için Samsung tercih ediyorum.

Tercih sana kalmış, ona göre al gitsin. :)

Oyun odaklı olarak Blackshark ve Asus Rog dikkat çekiyor. Alacaksanız lafım yok zaten.

Benim telefonu kullanım amacım oyun olmadığı için ona göre tercih yapıyorum, ekranı üzmesin yeter.
Ekran teknolojisini önemsediğim için Samsung tercih ediyorum.
Bahsettiğim cihazın ve birçok oyun telefonlarının ekranını da zaten Samsung yapıyor.
Ekranlarını samsung yaptığı için de tercih sebebim :)

Bahsettiğim cihazın ve birçok oyun telefonlarının ekranını da zaten Samsung yapıyor.
Ekranlarını Samsung yaptığı için de tercih sebebim :)

Ben onu bunu bilmemde ekran desen mükemmel video falan izlemek veya film izlemek için zaten ideal bir telefon olduğunu düşünüyorum ayrıyeten Dolby Atmos özelliği olması ses ve müzik açısından da şahane olması ayrı bir güzel zira daha önce de dediğim gibi bu telefonu genel anlamda tercih etme sebebim hem farklı ve bağımsız bir kitlesi olması hem de telefonun AnTuTu puanlarında rekora ulaşması ayrıyeten ben zaten sırf kamera konusunda ve sosyal medyada asosyal bir insan olduğum için özellikle bu telefonu seçtim zira kullandığım bazı platformlarda da zaten video, resim vs. paylaşmıyorum genel olarak sadece sade post veya müzik falan paylaşıyorum onun haricinde YouTube'da video falan izlerken çok avantajlı olacağını düşünüyorum ben bu telefonu hem doya doya video ve film izlemek hem oyun oynamak hem de.
Doya doya müzik dinlemek için hem ben metalciyim bu telefonla arada sırada kulakta kullanmadan sade bir şekilde bol bol thrash metal, heavy metal, death metal ve Black metal dinlemek istiyorum çünkü sesi çok güzel zira şu an ben POCO X3 Pro kullanıyorum ve ne yalan söyleyeyim kulaklık olmadığı zaman ses çok kötü çıkıyor ses yeterince çıkmıyor ve akustik bir yapısı var yani demem o ki hem ses açısından hem de video oynatma açısından çok iyi bir telefon olduğunu düşünüyorum ve dediğim gibi ben öyle sosyal medya kullanan özellikle sosyete ortamlarda bulunan Instagram, Snapchat vs. gibi sosyal medya uygulamalarını kullanmadığımdan dolayı Instagram bile kullanmadığımdan dolayı bu telefonla özellikle dışavurum yaşayıp özellikle aşağılık kompleksimi tatmin etmek istiyorum hem zaten telefonun görünümden belli toplumda abes bir Aura'sı oluyor haliyle insanlar garipsiyor herkes gibi iPhone, Samsung, Xiaomi kullanmaktansa böyle özel bir telefonu kullanmayı tercih ediyorum her şeyiyle mükemmel olduğunu düşünüyorum ve cok istiyorum ülkemizde henüz olmasa bile ben bir yolunu bulup ne yapıp ne edip bu telefonla kendi tarzımı ve farklılığımı bir şekilde anımsatmak ve belli etmek istiyorum öte yandan aksi takdirde monografik insanlarla aynı kullanıcı kitlesine sahip bu POCO X3 Pro'yu kullanmak durumunda kalacağım çünkü ne zaman görsem hanzoların elinde görüyorum bu telefonu tipik Delta male bilirsiniz.

Geri
Yukarı