ASUS ROG Pugio 2 mouse'un bazı işlevleri çalışmıyor

OmurOzan

Hectopat
Daha fazla  
ASUS ROG Pugio 2 fareyi alalı 1 ay oldu. Aldığımdan beri kablosuz modda kullanıp şarj ederek kullanıyorum ama şarj ederken kablolu kullanamıyorum. Armoury 2 uygulamasından yaptığım makrolar da atadığım tuşa basmama rağmen tetiklenmiyor. ASUS destek ile iletişime geçtim, Armoury Crate kur oradan yap dediler. Kurdum, sabah sadece RGB de olsa mouse ile ilgili bazı şeyler değiştirebiliyordum ancak şu an uygulama Mouse'u görmüyor. Kafayı yemek üzereyim. Büyük indirimle aldığım Mouse'u iade etme yolunda gidiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben şarj edemiyorum mantığını anlayamadım nasıl oluyor.

Birazcık geç olacak ama nasıl başardığımı anlatmak isterim. Önce Armoury Crate'yi indiriyoruz. Mouseun yazılımını güncelledikten sonra şarj kablosunu en sonuna kadar birazcık bastırarak sokuyoruz. Alttaki tuştan kapalı moda getirdiğimizde RGB'ler hala ayarladığımız gibi çalışıyorsa hem şarj oluyor, hem de kullanabiliyoruz. Eğer sadece tek renk sabit bir RGB yanıyorsa şarj olduğu ancak kullanamadığımız anlamına geliyor. Armoury Crate yazılımı içinde bataryanın doluluk oranını görebiliyoruz. Sıkıntılarından kurtulduğum için artık fazlasıyla memnunum mouseumdan.

Birazcık geç olacak ama nasıl başardığımı anlatmak isterim. Önce Armoury Crate'yi indiriyoruz. Mouseun yazılımını güncelledikten sonra şarj kablosunu en sonuna kadar birazcık bastırarak sokuyoruz. Alttaki tuştan kapalı moda getirdiğimizde RGB'ler hala ayarladığımız gibi çalışıyorsa hem şarj oluyor, hem de kullanabiliyoruz. Eğer sadece tek renk sabit bir RGB yanıyorsa şarj olduğu ancak kullanamadığımız anlamına geliyor. Armoury Crate yazılımı içinde bataryanın doluluk oranını görebiliyoruz. Sıkıntılarından kurtulduğum için artık fazlasıyla memnunum mouseumdan.

Bende çözmeyi başardım takıyorum direkt oluyor. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı