ASUS ROG Pugio II 2.4GHz modunda takılıyor

Klorof

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba, ben de ürünü yeni alanlardanım. Geçtiğimiz Pazartesi itibariyle elime ulaştı. İlk günden itibaren 2.4 modunda takılmalar yaşadım. 3.1, 3.0, 2.0 yani bütün portları denedim. İlk etapta kasanın ön girişlerinde kullanıyordum, hafif takılmalar oluyordu. Arkadaşımın uyarısından sonra 3.0'a aldım ve 2 saatlik kullanım sürecinde bütün takılmalar geçti. Fakat ertesi gün akşamı bilgisayarı açtığımda çok daha yoğun takılmalar oldu ve bütün portlarda yaşadım sorunu, birkaç saat sonra mouse'u kullanamaz hale geldim. Uzaklıktan olabilme ihtimaline karşı kasanın yerini de değiştirdim ama fayda etmedi. Kablolu kullanımlarda hiçbir sıkıntım olmadı. Bugün iade etmek için mouse'u yanıma aldım ve şirkete getirdim, burada da şirket bilgisayarlarında denemek istedim ve kesinlikle hiçbir takılma olmadı, yaklaşık 4 saattir sorunsuz kullanıyorum. Tek denemediğim şey modemin yerini değiştirmek. Bir de arada BIOS güncellemesi yapmıştım, bilmiyorum alakası var mıdır ama. Çok ikilemde kaldım, aynı sorunu yaşayanlarda sorun devam ediyor mu acaba?

Son düzenleme:
Evet bahsettiğiniz takılmaları yaşayan çok kişi var. Port değiştirmeyle düzelebiliyor. Modemler Bluetooth bağlantılardan etkileniyor diye biliyorum. Belki aynı şekilde modemler de kablosuz fareleri etkiliyordur. İade edebilirsiniz bu takılmalar sizi çok rahatsız ediyorsa ama ben memnun bir şekilde kullanıyorum. Rekabetçi oyunlarda kullanmıyorum onu da belirteyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı