ASUS ROG Pugio II 399 TL!

Güzel fare, ben de kullanıyorum. Alanlara hayırlı olsun. Tek istediğim, 30 dk. falan hareketsiz kalınca kendini uykuya alsa ve tuşa basmadan açılmasa daha iyi olurdu.
2-3 dk. sonra ışıkları kapanıyor. Ama fare sürekli çalışıyor. Gece kapatmak zorunda kalıyorum hep. 12 saat boşuna açık kalmasın diye.

Güzel fare, ben de kullanıyorum. Alanlara hayırlı olsun. Tek istediğim, 30 dk. falan hareketsiz kalınca kendini uykuya alsa ve tuşa basmadan açılmasa daha iyi olurdu.
2-3 dk. sonra ışıkları kapanıyor. Ama fare sürekli çalışıyor. Gece kapatmak zorunda kalıyorum hep. 12 saat boşuna açık kalmasın diye.
Hocam 30 TL daha artmış ama ben de almaya geç de olsa karar verdim. Son olarak söyleyebileceğiniz bir şey var mıdır ? Gecikme vs. gibi.

Hocam 30 TL daha artmış ama ben de almaya geç de olsa karar verdim. Son olarak söyleyebileceğiniz bir şey var mıdır ? Gecikme vs. gibi.
Ben de 430 veya 440'a aldım. Bu fiyat güzel, bayram diye iyice indirmişler herhalde.
Gecikme yok gibi bir şey. CS:GO, LoL oynuyorum hiç fark etmedim.
Gladius II Core da var bende. Önceden onu kullanıyordum. Önceden onun tutuşunu çok beğenirdim. Geçen bir elime aldım, çok garip geldi. İkisi de güzel fareler bence.
Dediğim derin uyku tarzı bir özelliği olsa kesinlikle bu fiyata en iyi farelerden olurdu. Zaten şu anda ROG oluşuna rağmen fiyat güzel bence.
Ben öneririm. Elim çok büyük ama yine de rahat kullanabiliyorum.

Arkadaşlar dün mouse geldi ama halen açmadım. Var mı kullananlar?
Hocam cumartesi günü öğlen almıştım ancak ne göreyim UPS ile geliyormuş. Gelirse size bilgi veririm. 😁

Birkaç günlük deneyimlerimi kısaca aktarayım. Kalitesi oldukça bariz bu konuda şüpheniz olmasın. Kablosuz oyun performansı kabloludan farklı değil. Belki çok ufak fark vardır ama fark edemedim. Yalnız şöyle bir problem yaşadım; 2.4 GHz modunda anlık kopmalar yaşanıyor. Bazen atlamalar da oluyor. Bu biraz düşündürdü beni. Alıcıyı kasanın arkasına takarak kullandım belki öne alsam bu takılmalar da olmaz. Onun dışında söze bile gerek yok 400 TL için kesinlikle alınabilir olduğunu düşünüyorum.

Birkaç günlük deneyimlerimi kısaca aktarayım. Kalitesi oldukça bariz bu konuda şüpheniz olmasın. Kablosuz oyun performansı kabloludan farklı değil. Belki çok ufak fark vardır ama fark edemedim. Yalnız şöyle bir problem yaşadım; 2.4 GHz modunda anlık kopmalar yaşanıyor. Bazen atlamalar da oluyor. Bu biraz düşündürdü beni. Alıcıyı kasanın arkasına takarak kullandım belki öne alsam bu takılmalar da olmaz. Onun dışında söze bile gerek yok 400 TL için kesinlikle alınabilir olduğunu düşünüyorum.
Hocam size zahmet bir de ön USB girişlerinden test etseniz ? Bir de ilgisi var mıdır bilmiyorum ama USB 2.0 ya da 3.0 olması etkili olabilir mi ? Okuduğum kadarıyla kablosuz için sinyallerin karışmasını da engelleyen bir sistem var mouse da. Benim ürün henüz gelemedi ama aklımda şüphe oldu şu an.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı