ASUS ROG Pugio II 399 TL!

Hocam size zahmet bir de ön USB girişlerinden test etseniz ? Bir de ilgisi var mıdır bilmiyorum ama USB 2.0 ya da 3.0 olması etkili olabilir mi ? Okuduğum kadarıyla kablosuz için sinyallerin karışmasını da engelleyen bir sistem var mouse da. Benim ürün henüz gelemedi ama aklımda şüphe oldu şu an.
Mümkün olduğunda deneyip buraya yazarım benim için de iyi olur. Ama çok rahatsızlık yapacak düzeyde olmuyor. Hatta oyunda değil de günlük kullanımda fark ettim ilk başta. Daha sonradan oyunda da olduğunu fark etmiştim.

Mümkün olduğunda deneyip buraya yazarım benim için de iyi olur. Ama çok rahatsızlık yapacak düzeyde olmuyor. Hatta oyunda değil de günlük kullanımda fark ettim ilk başta. Daha sonradan oyunda da olduğunu fark etmiştim.
Ben bugün deneyip iade etmeye karar verdim. Atlamalar bariz bir şekilde belli oluyordu, daha sonra USB 2.0'a takınca düzeldi gibi oldu ama emin olamadım. Rakipleri kabloludan daha hızlıyken bu şekilde gecikme yapması bana göre çöp olduğunu gösteriyor.

Ben bugün deneyip iade etmeye karar verdim. Atlamalar bariz bir şekilde belli oluyordu, daha sonra USB 2.0'a takınca düzeldi gibi oldu ama emin olamadım. Rakipleri kabloludan daha hızlıyken bu şekilde gecikme yapması bana göre çöp olduğunu gösteriyor.
Başka aklıma takılan nokta ise sanırım bu takılmalar bluetooth modunda olmuyordu. Bunları da deneyeceğim daha sonra tam bir karar verebilirim.

İndirim sebebi bu sıkıntılar gibi görünüyor. Ben de deneyip iade ederim. Herkeste olması da öyle olduğunu gösteriyor. Hangi oyunlarda fark ettiniz ? Direkt anlar mıyım yoksa ?
Anladım hocam. Uğraştıracak beni bu sorun kronik sanırım.

Bende hiç kopma, sıkıntı yok. LoL ve CS'de oynuyorum bu fareyle. Laptop'un USB portuna taktım alıcısını, mesafe yok belki ondandır bilmiyorum.
Biraz rahatladım ben de oldukça yakın mesafeden laptopta kullanacağım. Umarım sorun varsa da 1-2 saat içinde fark ederim. Sonrası iade için sıkıntı olacak.

Ben kopma, takılma yaşamadım. Onun haricinde %50 ışık, Aura Sync rainbow efektiyle yaklaşık 15 saat kullanmama rağmen şarjım %75'ten %50'ye indi. Eksi olarak Aura Sync bazen buglanabiliyor. Buglanmaktan kastım tek renkte kalıyor hem RAM'lerim hem de mouse sonra bilgisayarı yeniden başlatınca düzeliyor. Aura Sync kullanmayanlar için sıkıntı olmaz. Onun dışında kötü bir yön bulamadım, mouseler hakkında çok bilgim yok sadece deneyimlerimi aktardım. Yapmamı istediğiniz testler varsa yazabilirsiniz elimden geleni yaparım.

Hocam USB 3.1 kesinlikle kullanmayın 3.0'a taktım daha iyi kesinlikle. Neden nasıl bir fikrim yok.
Hocam zaten laptopta 2.0 portu yok. Kalanların hepsi 3.0 ve sanırım 1 tanesi de 3.1 portu. Bu kadar problemli olsa satılmaz herhalde. Anlık yaşanan ya da ne bileyim başka bir şeyden olma şansı nedir sizce ? Kronik sorun dememeliyim sanırım.

Hocam zaten laptopta 2.0 portu yok. Kalanların hepsi 3.0 ve sanırım 1 tanesi de 3.1 portu. Bu kadar problemli olsa satılmaz herhalde. Anlık yaşanan ya da ne bileyim başka bir şeyden olma şansı nedir sizce ? Kronik sorun dememeliyim sanırım
Çok yetkin değilim ama bence de kronik sorunlu dememek lazım. Daha atlama yaşamadım portu değiştirdiğimden bu yana. Bu tarz değişkenlerden ötürü oluyormuş gibi duruyor. Ama siz yine de deneyince daha iyi anlarsınız. Onun dışında zaten bir eksisini göremedim ben çok da hoşuma gitti.

Geri
Yukarı